Catalog online
Pastile antimolii AROXOL 16 buc, parfumate, protecție 6 luni, eficiență 1,17 m³
SKU:
5946004011411
14,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Aroxol Hanger Anti-Molii Lavanda, 2 buc, Insecticid, 1 m³, Nu pateaza, Mov
SKU:
5946004007797
17,00 lei
| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Gel |
| Pentru | Molii |
| Culoare | Mov |
Saculeti Aroxol antimolii cu lavanda 4 buc/pachet
SKU:
5201137064094
19,50 lei
| Brand | Aroxol |
|---|---|
| Greutate | 0.100000 |
Aroxol insecticid lichid 300ml pentru plosnite si acarieni
SKU:
5946004016775
29,00 lei
| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Gel |
| Pentru | Universal |
| Capacitate | 300 ml |
Spray insecticid universal Aroxol 500 ml, dubla actiune, pentru insecte zburatoare si
SKU:
5946004016065
15,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Aroxol lichid insecticid instant 400 ml pentru gandaci, purici si capuse
SKU:
5946004011718
24,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Aparat electric Aroxol pentru țânțari cu 10 pastile, utilizare dublă, interior
SKU:
5946004013071
18,00 lei
| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Tablete |
| Pentru | Tantari |
Igienol Dezinfectant Haine Pure 1.5L, eficient împotriva bacteriilor și virusurilor
SKU:
5946004013446
27,50 lei
Dezinfectant universal Igienol Blue Fresh 1L, fara clor, eliminare 99,9% bacterii si
SKU:
5946004016386
17,00 lei
Dezinfectant universal Igienol verde 1L, fara clor, pentru suprafete diverse
SKU:
5946004016393
17,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Dezinfectant Igienol Mar Verde 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004640
17,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Gresie Brick Gray 10790410, 30×60 cm, model caramida, gri, finisaj mat
SKU:
8698541003516
53,50 leiMP
| Gama | Brick |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Caramida |
Gresie Venezia Matt Bone 36610211, 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541079177
78,00 leiMP
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Venezia Matt Gray 36610111, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541079849
78,00 leiMP
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Massive Wood Touch Maple 48610211, 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541078446
78,00 leiMP
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Nordic Wood rectificata 55014100R, 60×120 cm, model lemn, tip parchet, maro, finisaj mat
SKU:
8697819061166
88,00 leiMP
| Gama | Nordic |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Marea Beyaz rectificata 55015330RN, 60×120 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697819039204
97,00 leiMP
| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Artstone Greige rectificata 2159, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
3800745215915
87,50 leiMP
| Gama | Artstone |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Alesta Krem rectificata 55017166R, 60×120 cm, model marmura, crem, finisaj mat
SKU:
8697819051945
88,00 leiMP
| Gama | Alesta |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Pasta decapanta pentru lipit Honest 660069, 30g, eficiență maximă, curățare metalică
SKU:
5949034936433
7,00 lei
| Tip produs | Pasta |
|---|---|
| Brand | SC Honest general Trading SRL |
Perie cupă VERTO 75mm din sârmă de oțel pentru polizoare unghiulare
SKU:
5902062070890
25,00 lei
| Tip produs | Perie de sarma |
|---|---|
| Model | Perie pentru oale |
| Utilizare | Debavurare, Indepartare rugina |
| Pentru | Metal |
| Material | Sarma de otel |
| Alte caracteristici | curatarea eficienta a suprafetelor din otel |
| Diametru | 75 mm |
| Viteză maximă | 12.500 r/min |
Dezinfectant universal Igienol marin 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004633
17,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Igienol Dezinfectant Baie Antibacterian 750ml, Curata si Parfumeaza Suprafetele
SKU:
5946004013248
19,50 lei
Insecticid gel Aroxol pentru gandaci, seringa 5g, eficient si discret
SKU:
5946004016317
30,00 lei
| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Pentru | Gandaci |
| Greutate | 5 g |
| Forma | Gel |
Baterie lavoar inalta monocomanda auriu Vitto Gold Verdeline 286mm
SKU:
5903738228553
684,00 lei
| Culoare | Auriu |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Baterie |
| Montaj | Pe blat |
| Inaltime | 286 mm |
| Tip baterie | Chiuveta baie |
| Finisaj | Lucios |
Lampa de evacuare LED 3W Novelite, alb/negru, 330mm, interior, autonomie 2h
SKU:
5949027117962
54,00 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Lumina de avertizare |
| Utilizare | Iluminat tehnic |
| Bec inclus | Da |
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 4 |
| Putere max. per bec | 0,5 W |
| Latime | 145 mm |
| Adancime | 330 mm |
| Inaltime | 23 mm |
| Lungime | 0 mm |
| Material corp | Aluminiu, Plastic |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica, Cu acumulatori |
| Tensiune | 220/240 V |
| Grad de protectie | IP 40 |
| Greutate | 0,48 kg |
| Alte caracteristici | autonomie acumulator intern max. 2h |
| Gama | Novelite |
| Pentru | Atelier, Birou / Spatiu comercial, Birouri/ cabinete/ practici, Casa scarii |
| Cod produs | Elbi EL0057271 |
Masina de tuns gazon electrica Ruris RXE1500, 1500W, latime taiere 37cm, inaltime 25-75mm
SKU:
6424340602474
429,50 lei
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | La retea |
| Tip roti | 4 roti |
| Alte caracteristici | Inaltime reglabila Maner pliabil |
| Continut pachet | 1 x Masina de tuns gazon/iarba |
| Culoare | Multicolor |
| Putere | 1500 W |
| Viteză maximă | 3300 RPM |
| Latime taiere | 37 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 75 mm |
| Trepte de taiere | 3 |
| Volum | 35 l |
| Greutate | 9.75 Kg |
Kit acumulator Li-Ion 20V 4Ah + încărcător Ruris Alfa UP 2424e, multicolor
SKU:
6424340605970
290,50 lei
| Tip produs | Acumulator |
|---|---|
| Culoare | Multicolor |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Tensiune | 200 V 240 V |
| Greutate | 0.94 Kg |
MOTOSAPA DAC 6000K 60002015
SKU:
6424340200281
1.697,00 lei
| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Schimbator de viteze |
| Continut pachet | 1 x Motosapa |
| Culoare | Multicolor |
| Capacitate cilindrica | 163 cm³ |
| Putere | 6.5 cp |
| Capacitate | 3 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 2 Marsarier |
| Latime de lucru maxima | 83 cm |
| Latime de lucru minima | 56 cm |
| Adancime de lucru | 29 cm |
| Greutate | 80 Kg |
Vas expansiune Ferro CO8W 8L rosu, montaj suspendat, presiune max 8 bari
SKU:
5901095654824
150,00 lei
Vas expansiune Ferro 35L, otel, presiune max 8 bar, pentru instalatii incalzire centrala
SKU:
5901095654817
321,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Material | Otel |
Vas expansiune Ferro CO50W 50L rosu pentru instalatii incalzire centrala
SKU:
5901095654831
363,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | suspendat |
| Volum | 50l |
Vas expansiune 80L CO80S cu membrană EPDM, otel, RAL 3000, 1,5 bar
SKU:
5901095654930
608,00 lei
| Tip produs | Vas expansiune |
|---|---|
| Model | Vas de expansiune cu membrana |
| Cantitate | 80 l |
| Utilizare | Egalizare presiune |
| Pentru | Apa incalzita, Apa potabila |
| Diametru | 410 mm |
| Inaltime | 687 mm |
| Temperatura de lucru (grade C) | -10 °C – 100 °C |
| Alte caracteristici | Vas expansiune, membrana, flansa, racord, manual de instalare |
| Presiune max. de lucru | 8 bar |
Motocultor Detoolz 8CP 212cc 4T cu 3 viteze, latime de lucru 100cm, pornire manuala
SKU:
6426910033541
1.474,00 lei
| Tip produs | Motocultor |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Putere | 0 W |
| Latime de lucru maxima | 100 cm |
Mini Drujba Micul Fermier MF-DA1001-G01 20V 1.5Ah 6″/8″ cu Acumulator
SKU:
6426910040976
215,50 lei
| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Tip produs | Drujbe Micul Fermier |
| Cod produs | MF-DA1001-G01 |
| Nivel zgomot | ≤97dB |
| Numar dinti | 1 buc – 18; 1 buc – 23 |
| Pinteni | 1 buc – 37; 1 buc – 46 |
| Pas | 1/4″ |
| Tip motor | Fara perii |
| Capacitate acumulator | 20V, 1.5Ah |
| Dimensiuni | 35x10x35 cm |
| Viteza rotatie in gol | 5000 RPM |














