Catalog online
EA3500S40B MOTOFIERASTRAU 35CC 2.3CP 4.4KG 40CM 3/8” 1.3MM+ULEI SAU LANT
SKU:
4002829818848
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | EA3500S40B |
UC3550A FIERASTRAU ELECTRIC 2000W 5.2KG 35CM 3/8 1.3MM include taxa verde 6.00 lei fara TVA
SKU:
088381805865
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | UC3550AX1 |
Ciocan rotopercutor, Li-Ion, 10.8V, 0.9J, fara acumulator in set HR140DZ
SKU:
088381849050
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR140DZ |
Masina de gaurit cu percutie 430W 13mm, mandrina rapida M8104KSP
SKU:
088381816120
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | M8104KSP |
Cleste masa pentru sudura, diverse amperaje, LT72463, LT72465
SKU:
6421948724652
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT72463, LT72465 |
Surubelnita flexibila cu crichet, 7 bituri LT65046
SKU:
6421948650463
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT65046 |
Set 8 capete hexagonale, CR-V, 1.5-7 mm, in unghi LT56507
SKU:
6421948565071
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT56507 |
Cheie reglabila pentru tevi tip ”G”, 300mm LT55082
SKU:
6421948550824
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT55082 |
Falci pentru clesti buloane, diverse dimensiuni, LT49610, LT49760, LT49910
SKU:
6421948499109
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT49610 |
Cleste taietor electrician, 160mm, 1000V, JUCO LT40700
SKU:
6421948407005
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT40700 |
Freza pentru placi ceramice, diverse dimensiuni, LT03296, LT03298
SKU:
6421948032986
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT03296, LT03298 |
Ruleta geodezica, banda metalica, diverse dimensiuni, LT12513, LT12515
SKU:
6421948125152
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT12513, LT12515 |
Bidinea profesionala, diverse dimensiuni, fir natural LT09647, LT09648
SKU:
6421948096483
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09647, LT09648 |
Dispozitiv pentru taiere tevi, 3-32mm, Topex 34D033
SKU:
5902062340337
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 34D033 |
| Culoare | Portocaliu |
FAIANTA 3468 EXCELSIS WAVES WHITE 244×744 / R 1.10mp/cut
SKU:
3800745346817
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Faianta |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 24.4 x 74.4 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 6 Bucati |
| MP/Cutie | 1,089 m2 |
| Greutate | 16,498 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
FAIANTA 3467 EXCELSIS WHITE 244×744 / R 1.10mp/cut
SKU:
3800745346718
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Faianta |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 24.4 x 74.4 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 6 Bucati |
| MP/Cutie | 1,089 m2 |
| Greutate | 16,498 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |














