Catalog online
- Nu poți să adaugi „Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 30 3000 mm x 1940 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Barista R077, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813304
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Barista |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Airflow R078, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813250
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Airflow |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Crescendo R081, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813311
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Crescendo |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Humidor R082, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813328
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Humidor |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Piesa decorativa Viola Umbrella Red 3199, tip decor, 50×60 cm, rosu
SKU:
3800745319910
| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Mortar interior/exterior MAPEGROUT T60 25KG Mapei
SKU:
8022452006753
| Brand | Mapei |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 14.5-18.5 |
| Greutate | 25 |
Set dus crom Ego N150B FERRO
SKU:
5902194947893
Set freze pentru gauri 19, 29, 33, 51, 68 mm bi-metal, 7 piese Verto 60H968
SKU:
5902062567307
| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 60H968 |
Kit de siguranta 1″ 3 bar EVP-XF33F
SKU:
6421000049846
| Tip produs | Kit de siguranta |
|---|---|
| Cod produs | EVP-XF33F |
| Brand | Everpro |
Vopsea magic efect metalic cupru deschis 03 0.9L
SKU:
789554779043
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Cupru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Masina pentru slefuit si polizat 120W, 2400mm, 3200 rpm + accesorii Verto 51G726
SKU:
5902062517265
| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 51G726 |
Vopsea magic efect Lac stralucire auriu mic 05 0.9L
SKU:
730957276387
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire crom/ag mare 03 0.9L
SKU:
730957276134
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire crom/ag mic 02 0.9L
SKU:
730957276127
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic argintiu 01 0.9L
SKU:
730957276158
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic auriu 02 0.9L
SKU:
789554779036
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic cupru inchis 04 0.9L
SKU:
789554779050
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Cupru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic gri deschis 05 0.9L
SKU:
789554779067
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic gri glitere 08 0.9L
SKU:
789554779098
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Always Natural, model marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000560128
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Stabilizator de tensiune cu releu Ferroli STR500, putere 250W / 500VA
SKU:
421850863421
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Stabilizator tensiune |
| Tensiune intrare | 140V~260Vac |
| Tensiune iesire | 220V~±8% |
| Protectie | sub tensiune, supratensiune, supratemperatura, scurtcircuit |
Plafoniera LED 3000k-6500K 500xH80mm 96W white HZL-MU-3-4536R
SKU:
4000000541042
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 96 W |
| Cod produs | HZL-MU-3-4536R |
| Temperatura | 3000 K, 6500 K |
VOPSEA MAGIC EFECT DUNE ABSOLUT WHITE-10 0.9L
SKU:
789554779708
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune violet white 16 0.9L
SKU:
789554779760
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Gresie Ethernity Tropic 6419, model decor, 60×120 cm, crem, finisaj lucios
SKU:
3800745641950














