Catalog online
Balansoar verde cu alb 3 persoane cu copertina LIVIA GREEN
SKU:
5902659146984
502,50 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 17.5 kg |
SET mese de cafea Dion efect marmura alba, cadru negru 80×48 / 48×42
SKU:
5904824405735
503,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa de cafea |
| Cod produs | DIONBMAC |
| Culoare | Alb, Negru |
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 48 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
SET mese de cafea Dion efect marmura negru-negru 80×48 / 48×42
SKU:
5904824405728
503,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa de cafea |
| Cod produs | DIONCMAC |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 48 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
POMPA BOOSTER x SISTEME SOLARE OXASWHBP include taxa verde 2 lei fara tva
SKU:
4216508763170
506,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|
Ciocan rotopercutor SDS+ 720W Graphite 58G527
SKU:
5902062022097
510,00 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G527 |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Negru 19/cadru negru
SKU:
5901477292040
514,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCC |
| Culoare | Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Scaun de bar Cherry H-1 Catifea cadru negru-gri Bluvel 14
SKU:
5901477291739
525,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHERRYH1VCSZ |
| Culoare | Gri |
| Latime | 56 cm |
| Inaltime | 105 cm |
| Material | Catifea |
Ciocan rotopercutor, Li-Ion, 10.8V, 0.9J, fara acumulator in set HR140DZ
SKU:
088381849050
532,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR140DZ |
Umbrela de gradina cu brat extensibil,300cm x 250cm, culoare maro
SKU:
5908227367997
533,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 13 kg |
Soba Samus mobila pe gaz RS422Q cu rezistente
SKU:
6425053003190
Prețul inițial a fost: 589,50 lei.589,50 leiPrețul curent este: 589,50 lei.
Televizor NEI 32NE4000, LED, HD Ready, Clasa F, Diagonala 80 cm, Negru
SKU:
6422821200591
670,50 lei
| Brand | NEI |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 80 cm / 32 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 pixeli |
| Calitate imagine | HD Ready |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 20 W RMS |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 2 |
| Conectori | 1x Jack 3.5 mm |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni fara stand | 732x434x86 mm |
| Standard VESA | 200×100 mm |
Usa interior RINA PVC DELUXE gri, 80 cm
SKU:
4000000541875
712,50 lei
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | max |
Set Baza seria 054/754 60cm Blue Rustic 17287 cu Lavoar 17857
SKU:
4830093172874
Prețul inițial a fost: 749,50 lei.674,55 leiPrețul curent este: 674,55 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Capac cu Rama Fonta B125 600X600 mm, Valrom
SKU:
4000000439905
755,00 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 600X600 |
POLIZOR UNGHIULAR 18v 125MM 3.7KG DGA504Z include taxa verde 6.60 lei fara tva
SKU:
0088381683920
792,50 lei
Usa interior Luiza PVC Deluxe, Arin auriu 70 cm
SKU:
4000000538677
820,00 lei
| Culoare | Arin auriu |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Masa Aster alb-negru mat, cadru FI100
SKU:
5904824416007
824,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa |
| Cod produs | ASTERBC100 |
| Culoare | Alb |
Aparat de spalat cu presiune Karcher K 3 Compact, 1.676-200.0, 120 bar, 380 l/h
SKU:
4054278796154
845,00 lei
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aparat de spalat cu presiune |
| Debit maxim | 380 L/H |
| Presiune maxima | 120 bar |
| Lungime furtun | 6 m |
| Dimensiune | 264x256x450 mm |
| Greutate | 6 kg |
Camin racord/inspectie – 45 + capac DN315-H1600 3 IN-1 OUT – D.200/160
SKU:
4000000514794
852,00 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | DN315-H1600 |
| INTRARI/IESIRI | 3 IN-1 OUT – D.200/160 |
Aragaz LDK 5060 White RMV LPG, 4 arzatoare, Capac metalic, Siguranta, 50x60x85 cm, Alb
SKU:
5949067901897
899,00 lei
| Brand | LDK |
|---|---|
| Tip produs | Aragaz |
| Volum cuptor | 46 L |
| Numar arzatoare | 4 |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 34 kg |
Set Baza seria 786 60cm sertar alb cu Lavoar 2060 60cm 17601
SKU:
6423093176010
Prețul inițial a fost: 914,00 lei.822,60 leiPrețul curent este: 822,60 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
BCA Prefab 620x100x240mm
SKU:
4000000280194
950,00 lei
| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x100x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
BCA Prefab 620x150x240mm
SKU:
4000000280187
950,00 lei
| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x150x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
Set Baza seria s781 60cm beton cu Lavoar 2060 60cm 17885
SKU:
6423093178854
Prețul inițial a fost: 960,00 lei.864,00 leiPrețul curent este: 864,00 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Boiler termoelectric cu serpentina stanga Tesy BiLight GCVSL 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879120833
992,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 32 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | La retea |
| Tensiune | 230 V |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 440x467x985 mm |
| Capacitate | 100 L |
BCA Prefab 620x200x240mm
SKU:
4000000280033
999,00 lei
| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x200x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
Camin Eco WaterKIT D.800 H=1080 CU CAPAC
SKU:
4000000530619
1.023,00 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Tip produs | Camin |
| Diametru | 800 mm |
| Inaltime | 1080 mm |
Motopompa apa pe benzina, 8m, 5.5hp, 2.5bar, cupla 3″ BAR-LTP80C
SKU:
4000000544814
1.029,00 lei
| Brand | Everpro |
|---|














