Catalog online
Faianta Kalina Olas Beige, model valuri 3d, 25×50 cm, bej, finisaj mat
SKU:
8432597575548
Faianta Kalina Olas Gris, model valuri 3d, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575579
Faianta mov IZOLA 5896 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589610
Piesa decorativa Jasper Mosaic Grey 4786, tip marmura, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745478617
Parchet AGT Yoga 8mm AC4 PRK923 4v Asana
SKU:
8681311127635
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK923 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, Siniat Nida Acustic 136768
SKU:
6423077013331
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Gresie 6548 Denver Fossil Brown, model lemn, tip parchet, 15.5x60x5 cm, maro
SKU:
3800745654813
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6284 Denver Grey, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745628418
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6428 Denver Shabby, model lemn, tip parchet, Chic Beige, 15×60.5 cm
SKU:
3800745642810
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6283 Denver Beige, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, Bej
SKU:
3800745628319
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
DISPROBIT COMPUS AMORSARE 10KG TYTAN PROFESSIONAL 10023844
SKU:
5902120010523
Gresie SG Ark Black 1. 60x60x0.7cm BOSTON BLACK, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
5411382218719
Gresie portelanata Marvelwood mix Color tip lemn, finisaj mat, 15×60 cm, culoare mix
SKU:
8691273866800
Faianta rectificata Marquina Leaves Brown 4833, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745488319
Faianta rectificata Marquina Leaves White 4882 tip marmura, 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745488210
Piesa decorativa 4880 Marquina Vine tip marmura, 30 x 60 cm, culoare alb
SKU:
3800745488012
Faianta bej model tip mozaic Tessile Cubik Beige, A029, 25×50 cm
SKU:
8432597545800
Faianta albastra DIANA 7148 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745714814
Piesa decorativa True Grey, model dungi, K250, 25×50 cm, culoare gri
SKU:
8432597515162
| Gama | Decorado True |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Dungi |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Glet pe baza de ciment pentru finisaj interior Apla FILL 20KG
SKU:
5948596005229
| Brand | Apla |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.8-1.5 |
| Greutate | 20 |














