Catalog online
Baterie perete dus Ritto BTR7BL, negru mat, 35mm, fara accesorii
SKU:
5903738254422
221,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Polizor unghiular 18V 125mm DGA504Z cu acumulator Li-Ion 2.5kg
SKU:
088381683920
795,00 lei
| Tip produs | Masina de slefuit |
|---|---|
| Model | Polizor unghiular cu acumulator |
| Tip motor | Acumulator |
| Tehnologie | Li-Ion |
| Tensiune | 18 V |
| Viteza rotatie in gol | 8.500 r/min – 8.500 r/min |
| Diametru disc | 125 mm |
| Tip mandrina | M14 |
| Numar acumulatori | Fara acumulator |
Ciocan Rotopercutor SDS Plus RURIS RMX4526, 1050W, 42mm, Portocaliu
SKU:
6424340606199
436,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Frecventa(Hz) | 50Hz |
| Greutate neta | 4.30 kg |
| Tensiune | 220‐240V |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Putere | 1050 W |
Masina de insurubat cu impact Makita DTD152Z 18V 165Nm 1.6Kg fara acumulator
SKU:
088381699099
443,00 lei
| Tip produs | Masina de insurubat |
|---|---|
| Model | Masina de insurubat cu percutie |
| Utilizare | Insurubare cu percutie |
| Pentru | Atelier, Santier |
| Tip motor | Acumulator |
| Tensiune | 18 V |
| Viteza rotatie in gol | 0 r/min – 2.900 r/min |
| Viteză maximă | 3.500 r/min |
| Tip mandrina | 1/4″ hexagon interior |
| Functii | Blocare pornire accidentala, Schimbare directie de rotatie prin Push-Button |
| Alte caracteristici | agatatoare de curea |
| Numar acumulatori | Fara acumulator |
| Tehnologie | Li-Ion |
Fierăstrău electric telescopic pe acumulator RURIS 1424E, 20V, 4Ah, cu tehnologie ALFA UP
SKU:
6424340605826
600,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Greutate bruta | 2.5 kg |
| Tensiune | 20 V |
| Tip produs | Fierastrau electric |
Fierăstrău electric pe acumulator Ruris DAC 2524E, 20V, 25 cm, portocaliu, cu acumulator
SKU:
6424340609824
632,50 lei
| Tip pornire | Electrica |
|---|---|
| Alimentare | Acumulator |
| Tip motor | Electric |
| Material | Plastic Metal |
| Continut pachet | 1 x mini fierastrau electric |
| Culoare | Portocaliu |
| Putere | 80 kW |
| Tensiune | 20 V |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Greutate | 2.45 g |
MOTOFIERASTRAU ELECTRIC DAC 320EL 320EL2024 include taxa verde 4.50 lei fara TVA
SKU:
6424340605789
410,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Frecventa(Hz) | 50Hz |
| Pas | 3/8” |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Fierastrau electric |
Foarfeca electrică cu acumulator RURIS 4024E, 20V, 4Ah, 45cm, portocalie
SKU:
6424340609831
603,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Lungime lama | 45 cm |
| Tensiune | 20 V |
| Tip produs | Foarfeca electrica cu acumulator |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Greutate bruta | 2.20 kg |
Disc de tuns iarba Ruris PS241/242-1, 40 taisuri, otel, pentru arbusti si tufisuri
SKU:
6424340613876
52,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Tip produs | Disc |
Disc de tuns iarba Ruris CSRR240B-1-50 cu 2 taisuri pentru motocositoare
SKU:
6424340544811
47,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Tip produs | Disc |
Sina perdea aluminiu LM alb lucios 350 cm cu 2 canale și accesorii
SKU:
5949127005855
150,00 lei
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb lucios |
Sina perdea aluminiu LM alb lucios 400 cm cu 2 canale și accesorii
SKU:
5949127005862
165,50 lei
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb lucios |
Dreptar NEO TOOLS 72-147 aluminiu 500×235 mm pentru unghiuri drepte
SKU:
5907558471854
36,00 lei
| Tip produs | Dreptar |
|---|---|
| Pentru | Universal |
| Material | Aluminiu |
Bujie Ruris BR2TRR 4 timpi pentru motocultoare si motocoase
SKU:
6424340546624
23,00 lei
| Tip produs | Bujii |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Brand | Ruris |
Capac fonta VODALAND 320×320 mm cu rama B125 pentru canalizare exterior negru
SKU:
6427669002277
200,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Fonta |
| Inaltime | 37 mm |
| Lungime | 320 mm |
| Latime | 320 mm |
| Alte caracteristici | Accesibil cu autovehicul, Acces mai usor la scurgere, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii, Suporta greutati mari |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii, Garaje |
Canal cablu semirotund gri 69×18 mm, 2 m, rigid, interior
SKU:
4000000564102
31,00 lei
| Tip produs | Canal cablu |
|---|---|
| Grad de protectie | Fara |
| Utilizare | Protectie |
| Alte caracteristici | Rigid |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Cablu |
| Latime | 69 mm |
| Inaltime | 18 mm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | 69×18 mm 2m |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Montaj | Pe tencuiala |
Canal cablu Comtec 2000 semirotund gri PVC ignifugat 75x18mm 2m
SKU:
4000000564119
31,00 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Lungime | 2000mm |
| Latime | 75mm |
| Material | PVC ignifugat |
| Adancime | 18mm |
Aparat de spalat cu presiune Karcher K3 Compact, 1600W, 120 bar, negru/galben, 5m cablu
SKU:
4066529041364
717,50 lei
| Alimentare | La retea |
|---|---|
| Putere | 1600 W |
| Presiune max. de lucru | 120 bar |
Cilindru Yale 1002, alama nichelat 30×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei inclus.
SKU:
5052847069813
66,50 lei
| Brand | Yale |
|---|---|
| Model | 1002 |
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Dimensiuni | 30 x 40 |
| Finisaj | nichelat |
| Continut pachet | 3 chei amprentate |
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 35×35 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847069936
66,50 lei
| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 35 x 35 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei
SKU:
5052847070079
70,50 lei
| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 40 x 40 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×50 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847070130
75,50 lei
| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 40 x 50 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Cilindru Yale 500, 45×45 mm, nichel satinat, 5 pini, pentru uși PVC și lemn
SKU:
5052847070154
71,00 lei
Sursa alimentare desktop 12V 48W Avide pentru benzi LED, IP20, negru
SKU:
5999562286906
79,50 lei
| Brand | Bramcke Romania |
|---|
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător protecție supratensiune 1.8m Entac S1SP
SKU:
5999097978307
50,00 lei
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,8 m |
| Culoare | Alb |
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător 3m Entac S1, plastic, 250V, IP20
SKU:
5999097978147
47,00 lei
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Alb |
Email 3in1 Kober albastru RAL 5010 0.75L pentru metal, lucios, anticoroziv
SKU:
5946046727318
49,00 lei
| Culoare | albastru |
|---|
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CIRES JAPONEZ 0.75L
SKU:
5946062015086
51,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Aspect | lucios |
| Mod de ambalare | cutie metal |
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | pentru lemn |
| Necesita grunduire prealabila | nu |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 5 |
| Alte caracteristici | rezistent la intemperii si la actiunea apei; rezistenta la UV |
| Timp de uscare | 12 |
| Culoare | cires japonez |
Aplica Spot Soma 3 Antic Crem 3X40W E14 6593 incl taxa verde 0.80 lei
SKU:
5998250365930
174,50 lei
| Tip produs | Lustra |
|---|---|
| Numar surse de iluminat | 3 |
| Pentru | Bucatarie Dormitor Hol |
| Material corp | Metal |
| Putere max. per bec | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 17 cm |
| Diametru | 27 cm |
| Culoare corp | Maro |
| Tipul duliei | E14 |
Pendul Rabalux Ghita E27 2x20W 120cm alb/negru metal/plastic pentru interior
SKU:
5996595720292
346,00 lei
| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 2 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Gama | Rabalux 72029 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72029 |
Lampa Solara Wigry 3 lumeni 3000 K 77001 negru include timbru verde 0.80 lei
SKU:
5996595770013
89,00 lei
| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 0,06 W |
| Temperatura culoare (K) | 3.000 K |
| Durata de viata | 10.000 h |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Material corp | Plastic |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 85 mm |
| Latime | 45 mm |
| Adancime | 85 mm |
| Diametru | 90 mm |
| Gama | – |
| Alimentare | Cu energie solara |
| Greutate | 0,000 kg |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa solara |
| Cod produs | 77001 |
Intrerupator revenire 2M EL-MODA alb mat EL0074814 pentru control iluminat
SKU:
8698802224407
7,80 lei
| Brand | ELBI ELECTRIC AND LIGHTING SRL |
|---|---|
| Greutate | 0.018 |
Bec LED Philips E14 5.5W 520lm Alb Rece 4000K Forma Lumanare
SKU:
8719514313323
12,00 lei
| Brand | Philips |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Temperatura culoare (K) | rece (>5000)K |
| Forma | lumanare |
| Tensiune | 230V |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 5.5W |
Odorizant auto Areon Mon 5ml Vanilla Black
SKU:
3800034982993
8,40 lei
| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Forma | Lichid |
| Cantitate | 5 ml |
Odorizant auto Areon Mon Black Crystal, carton, design modern, aroma proaspătă
SKU:
3800034962742
4,70 lei
| U.M. | buc |
|---|














