Foarfeca electrică cu acumulator RURIS 4024E, 20V, 4Ah, 45cm, portocalie
603,00 lei
Cod produs: 6424340609831
Categorie: Fierastraie electrice, Scule electrice
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
6424340609831
Categorii: Fierastraie electrice, Scule electrice
Descriere
Foarfeca electrică cu acumulator RURIS 4024E este un instrument esențial pentru orice pasionat de grădinărit, oferind o soluție eficientă și confortabilă pentru întreținerea grădinii. Cu un motor electric puternic și o baterie Li-Ion de 20V și 4Ah, această foarfecă permite tăierea cu ușurință a crengilor cu diametrul de până la 16 mm. Datorită designului ergonomic și a greutății reduse de doar 2.2 kg, utilizarea devine o plăcere, reducând oboseala în timpul operării prelungite. Lama de 45 cm asigură o acoperire mai mare, iar portabilitatea oferită de absența cablurilor de alimentare permite utilizarea în orice colț al grădinii.
**Atribute produs:**
- Brand: Ruris
- Culoare: Portocaliu
- Lungime lamă: 45 cm
- Tensiune: 20 V
- Tip produs: Foarfecă electrică cu acumulator
Electrofoarfeca RURIS 4024E este partenerul ideal pentru a transforma grădinăritul într-o activitate plăcută și fără stres.
Informații suplimentare
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Lungime lama | 45 cm |
| Tensiune | 20 V |
| Tip produs | Foarfeca electrica cu acumulator |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Greutate bruta | 2.20 kg |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Polizor unghiular 1100W disc 125 mm GRAPHITE 59G110
SKU:
5902062022356
297,50 leiBUC
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Tip produs | polizor |
| Putere | 1100 W |
| Diametru disc | 125 mm |
Disc abraziv depresat pentru debitat metale, 180x2x22 LT08622
SKU:
6421948086224
5,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08622 |
Disc diamantat continuu 200×25.4×2.5mm Profi, taiere umeda LT08746
SKU:
6421948087467
54,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08743, LT08746 |
Mixer pentru vopsea, diverse dimensiuni, LT09035, LT09037
SKU:
6421948090375
16,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09035, LT09037 |
Perie circulara din sarma, 115mm, LT06973
SKU:
6421948069739
22,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06973 |
Perie din sarma cupa, cu toroane, 65mm, LT06974
SKU:
6421948069746
32,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06974 |
Perie din sarma, cupa, cu toroane, 75mm, LT06994
SKU:
6421948069944
20,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06994 |
Polizor unghiular 2200W, 230 mm, 6600 RPM 5.9 kg GA9020
SKU:
088381068130
711,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | GA9020 |
Set 5 perii de sarma pentru bormasina, cupa, 50mm, LT06982
SKU:
6421948069821
31,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06982 |
Suport circular smirghel, diverse dimensiuni, prindere scai, pentru bormasina LT08395, LT08400, LT08405
SKU:
6421948084053
27,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08395, LT08400, LT08405 |







