Ciocan Rotopercutor SDS Plus RURIS RMX4526, 1050W, 42mm, Portocaliu
436,00 lei
Cod produs: 6424340606199
Categorie: Rotopercutoare, Scule electrice
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
6424340606199
Categorii: Rotopercutoare, Scule electrice
Descriere
Ciocanul rotopercutor SDS Plus RURIS RMX4526, cu o putere de 1050 W, este un instrument versatil, conceput special pentru lucrări de construcție și renovare. Cu o capacitate de gaurire în beton de până la 42 mm și o rată de impact de 4200 bpm, acest ciocan reușește să îndeplinească sarcini exigente cu ușurință. Designul său ergonomic, împreună cu manerul auxiliar, asigură un control optim și confort sporit în timpul utilizării, reducând oboseala. În plus, pachetul include o serie de accesorii utile, precum dălți și burghie, care facilitează o utilizare diversificată a uneltei.
**Atribute produs:**
- Brand: Ruris
- Culoare: Portocaliu
- Frecvență: 50 Hz
- Greutate netă: 4,30 kg
- Tensiune: 220-240 V
- Tip produs: Ciocan rotopercutor
Acest ciocan rotopercutor este ideal pentru utilizatorii care caută performanță și fiabilitate în proiectele lor de construcție.
Informații suplimentare
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Frecventa(Hz) | 50Hz |
| Greutate neta | 4.30 kg |
| Tensiune | 220‐240V |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Putere | 1050 W |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Ciocan rotopercutor Makita SDS-Max 40mm, 1050W, 6.1J HR4002
SKU:
088381081566
2.390,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR4002 |
Disc diamantat continuu 200×25.4×2.5mm Profi, taiere umeda LT08746
SKU:
6421948087467
54,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08743, LT08746 |
Disc diamantat continuu, 230mm, taiere umeda LT08735
SKU:
6421948087351
65,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08731, LT08732, LT08734, LT08735 |
Mixer cu filet M14, 120x600x14mm LT09092
SKU:
6421948090924
61,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09092 |
Mixer pentru vopsea, diverse dimensiuni, LT09035, LT09037
SKU:
6421948090375
16,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09035, LT09037 |
Perie cupa din sarma cu tija, 50mm, LT06987
SKU:
6421948069876
9,40 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06987 |
Perie din sarma cupa, cu toroane, 65mm, LT06974
SKU:
6421948069746
32,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06974 |
Perie din sarma, cupa, cu toroane, 75mm, LT06994
SKU:
6421948069944
20,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06994 |
Perie lamelara cu tija, 60mm, granulatie 80 LT07920
SKU:
6421948079202
10,40 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT07920 |
Polizor unghiular 2200W, 230 mm, 6600 RPM 5.9 kg GA9020
SKU:
088381068130
711,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | GA9020 |
Suport circular smirghel, diverse dimensiuni, prindere scai, pentru bormasina LT08395, LT08400, LT08405
SKU:
6421948084053
27,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08395, LT08400, LT08405 |







