Pendul Rabalux Ghita E27 2x20W 120cm alb/negru metal/plastic pentru interior
346,00 lei
Cod produs: 5996595720292
Categorie: Corpuri si surse de iluminat, Electrice, Lustre
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5996595720292
Categorii: Corpuri si surse de iluminat, Electrice, Lustre
Descriere
Îmbunătățește atmosfera din interiorul casei tale cu pendulul Rabalux Ghita E27, un corp de iluminat elegant și modern, disponibil în culorile alb și negru. Cu o înălțime de 120 cm și un diametru de 15 cm, acest pendul este perfect pentru a adăuga un accent decorativ în orice cameră. Realizat din metal și plastic de calitate, este compatibil cu două becuri E27, fiecare având o putere maximă de 20 W, oferind o iluminare caldă și primitoare.
**Caracteristici principale:**
- Tipul duliei: E27
- Număr surse de iluminat: 2
- Putere maximă per bec: 20 W
- Grad de protecție: IP 20
- Dimensiuni: Înălțime 1200 mm, Lățime 210 mm, Adâncime 210 mm
Acest pendul este ideal pentru utilizarea în interior, oferind o iluminație decorativă versatilă care se integrează ușor în diferite stiluri de decor. Montarea se face simplu, conform instrucțiunilor producătorului, garantând o utilizare eficientă și sigură. Alege pendulul Rabalux Ghita pentru a aduce un plus de stil și funcționalitate în fiecare încăpere!
Informații suplimentare
| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 2 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Gama | Rabalux 72029 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72029 |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
ASPIRATOR NEGRU FARA ACUMULATOR DCL180ZB include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381821926
244,00 lei







