Electrice
Lanterna Reincarcabila LED 1x5W New Narbo EL0030760
SKU:
5949027072759
Lampa birou clasic rosu 60W 1xE27 ERSTE EL0024870
SKU:
5949027053048
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.57 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0024870 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lampa birou clasic negru 60W 1xE27 ERSTE EL0021296
SKU:
5949027049638
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.55 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0021296 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
PRELUNGITOR 3P CU INTRERUPATOR VERDE 3M 3G1.5 ESE1.5G3-3-SW-G include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
5999143203902
Dispozitiv tragere cablu PVC 3.4 mm NOVELITE
SKU:
8681925713033
Spot LED Rabalux Dannet 115mm alb neutru IP44 alimentare solară 0.24W
SKU:
5998250379753
| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 0,24 W |
| Temperatura culoare (K) | 4.000 K |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 120 mm |
| Latime | 115 mm |
| Adancime | 115 mm |
| Diametru | 115 mm |
| Gama | Rabalux 7975 |
| Pentru | Gradina |
| Alte caracteristici | acumulator AA, Ni-Mh, 400mAh |
| Alimentare | Cu energie solara |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa solara, Spot |
| Cod produs | Rabalux 7975 |
Corp de iluminat aparent LED T5 6500K NOVELITE
SKU:
5949027085919
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Dimensiune | 570x21x36 mm |
| Putere | 9W |
| Cod produs | EL0037737 |
| Temperatura | Lumina rece |
Plafoniera exterior Aqua Opaque, 60 W, E27, Alb
SKU:
8699490905265
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.000.113 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Easy9 Intreruptor aut. 1P+N 4500 B 6A
SKU:
3606486404805
Rama ornament modulara 4+4M, alb GEWISS GW22107
SKU:
8011564226814
CORP TIP JB CU TUB LED 1*18W,6400K ,NV-4101.31201 EL0032651 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027076214
Dispozitiv tragere cablu PVC 3.4 mm NOVELITE
SKU:
8681925713040
PU-BEC LED A60 10W/E27/RGB TUYA WIFI/BLUETOOTH EL0060533 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027124083
NV-4201.11801 CORP NEON 1X18 NE EL0025489 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027053109














