Electrice
Bec hota 40W E14 TG-2104.03140 TOTAL GREEN EL0026234
SKU:
5949027057084
Intrerupator mic LED rosu 16A, 230V, 10000 cicluri, 30x13x19mm
SKU:
4000000559429
Tasta falsa modulara, 1 modul GEWISS GW20056
SKU:
8011564460614
Tub flexibil metalic cu izolatie PVC NOVELITE
SKU:
5949027105938
Starter S10 36W 4-65W PHILIPS EL0016761
SKU:
8711500697745
GW24262 – RAMA SUPORT ,MODULARA,2M/
SKU:
8011564458543
Lampa solara LED Starfire crom ERSTE EL0042382
SKU:
5949027103941
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lampa solara |
| Greutate | 0.06 kg |
| Dimensiune | 235×96 mm |
| Cod produs | EL0042382 |
| Material | Otel inoxidabil+plastic |
Lampa solara LED Yorick negru 5.5×5.5×36.5cm EL0042381
SKU:
5949027103934
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa solara |
| Dimensiune | 5.5×5.5×36.5 mm |
| Cod produs | EL0042381 |
| Material | Plastic |
GW48003 – DOZA DERIVATIE INCASTRATA TENCUIALA 118X96X70/
SKU:
8011564016408
Stecher C.P. cu inel IN-7104.111 INLET EL0040665
SKU:
5949027099152














