Electrice
Doza etansa de derivatie patrata COURBI
SKU:
4000000328278
Rama ornament 1 modul, alb GEWISS GW22101
SKU:
8011564217218
Rama ornament 2 module, alb GEWISS GW22102
SKU:
8011564217225
NV/HL-BEC LED A60 12W E27 6400K EL0056771/EL0047247/EL0080998 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027116187
Bec LED EVO17 sferic 6W G45 E14 5000K TG-2405.106130 TOTAL GREEN EL0032984
SKU:
5949027076696
Canal pvc cu adeziv 12X12 mm, 2 M KOHLER, mahon
SKU:
5944016040474
Bec LED spot 5W R50 E14 6400K NV-2401.02251 NOVELITE EL0034418
SKU:
5949027082062
Lampa de veghe alba cu LED 4×0.1W TG-3111.014015 TOTAL GREEN EL0023997
SKU:
5949027045012
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Greutate | 0.03 kg |
| Dimensiune | 50×50 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0023997 |
| Material | ABS+PS |
Lampa de veghe albastra cu LED 4×0.1W TG-3111.034013 TOTAL GREEN EL0024005
SKU:
5949027045098
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Dimensiune | 60×60 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0024005 |
| Material | ABS+PS |
NV-BEC LED_A60_15W_E27_6400K_EL0056773 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027116224
GW24230 – RAMA SUPORT,MODULARA,6M
SKU:
8011564372832
Intrerupator S.T. ZIRVE EL-BI EL0000039
SKU:
8697707867375














