Electrice
MF0012-04821 INTRERUPATOR MODULAR CAP SCARA ALB1003 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806123139
7,30 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
GW20572 – INTRERUPATOR SIMPLU 16A, MODULAR, 1M, ALB, LED/ include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
4000000383802
25,50 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW20572 |
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Material | plastic |
MF0011-54074 PROIECTOR SUPER SLIM SENZOR SMD UPTEC LUM.RECE 20W include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116889
66,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
INTRERUPATOR AUTOMAT 10A, 3P 4500 AC A C10A (EZ9F32310/A9K24310) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481493033
73,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9K24310 |
CONTOR PE SINA DIN DIGITAL 4 MODULE 1X100A MF0028-02806 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273537
119,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
GV2ME07AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 1.6-2.5A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607654
140,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
GV2ME08AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 2.5-4A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607661
165,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
GV2ME10AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 4-6.3A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607678
146,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
GV2ME14AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 6-10A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607685
170,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Tip produs | disjunctor |
CONTACTOR A9C20842 ICT 40A 2NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088605
276,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20842 |
050331/050191 – HELIUM- PRIZA MOBILA ALBA/ include taxa verde 0.07 lei fara tva
SKU:
4000000274001
18,50 lei
| Brand | Legrand |
|---|
PKF32F435 – Soclu priza inclinata PK surub include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
4000000537700
69,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | PKF32F435 |
| Montaj | incastrat |
Senzor Miscare Incastrat 230V incl taxa verde 0.15 lei fara TVA 360 1000W ALB IP20 (1042886) 10-501 00-5491
SKU:
5205014053195
43,00 lei
| Brand | Adeleq |
|---|
MF0011-42118 CORP FELINAR PORTABIL+AVARIE LED 6W include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
6421806113550
68,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 6W |
| Tensiune | 3.7V |
721101 – INTRERUPATOR SIMPLU 10AX termin aut ALB include taxa verde 0.08 lei fara TVA
SKU:
3414972041690
22,50 lei
| Material | plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
721105 – INTRERUPATOR DUBLU 10AX ,TERMIN AUTO ALB include taxa verde 0.08 lei fara TVA
SKU:
3414972040365
28,50 lei
| Material | plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
GW21579 – INTRERUPATOR CAP CRUCE 16A,MODULAR,1M,NEGRU include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
4000000496670
32,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW21579 |
| Montaj | incastrat |
| Culoare | negru |
| Material | plastic |
| Greutate | 0.03 |
MF0012-85760 INTRERUPATOR SIMPLU PT.GRI/IP54 ELEGANT include taxa verde 0.17 lei fara TVA
SKU:
6421806120626
15,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
Adaptor Legrand 4 prize, alb/gri, 3680W, IP20
SKU:
3245060506506
38,00 lei
| Brand | Legrand |
|---|---|
| Tensiune | 220 – 240 |
| Putere | 3680 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiuni | 96 x 74.5 x 35 |
| Greutate | 104.5 |
| Numar prize | 4 |
Bec LED Philips E14 5.5W 520lm Alb Rece 4000K Forma Lumanare
SKU:
8719514313323
12,00 lei
| Brand | Philips |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Temperatura culoare (K) | rece (>5000)K |
| Forma | lumanare |
| Tensiune | 230V |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 5.5W |
Pendul Rabalux Ghita E27 2x20W 120cm alb/negru metal/plastic pentru interior
SKU:
5996595720292
346,00 lei
| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 2 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Gama | Rabalux 72029 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72029 |
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător 3m Entac S1, plastic, 250V, IP20
SKU:
5999097978147
47,00 lei
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Alb |
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător protecție supratensiune 1.8m Entac S1SP
SKU:
5999097978307
50,00 lei
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,8 m |
| Culoare | Alb |
Canal cablu Comtec 2000 semirotund gri PVC ignifugat 75x18mm 2m
SKU:
4000000564119
31,00 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Lungime | 2000mm |
| Latime | 75mm |
| Material | PVC ignifugat |
| Adancime | 18mm |
Canal cablu semirotund gri 69×18 mm, 2 m, rigid, interior
SKU:
4000000564102
31,00 lei
| Tip produs | Canal cablu |
|---|---|
| Grad de protectie | Fara |
| Utilizare | Protectie |
| Alte caracteristici | Rigid |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Cablu |
| Latime | 69 mm |
| Inaltime | 18 mm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | 69×18 mm 2m |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Montaj | Pe tencuiala |
Conductor MyF (4.0 ) / rosu /ml
SKU:
5944011006529
3,00 lei
| Material | Cupru+PVC |
|---|---|
| U.M. | ml |
| Culoare | rosu |
| Tensiune | 450/750 V |















