Electrice
Hota BEKO CFB6310W, 125 MC/H, 108 W, 3 trepte de viteza, 1 motor, alb
SKU:
8690842106750
347,00 lei
| Brand | BEKO |
|---|---|
| Tip produs | Hota |
| Debit aer absorbit | 125 mc |
| Culoare | Alb |
| Putere | 108 W |
| Dimensiuni | 59.8x47x7.6 cm |
| Greutate | 4.6 kg |
Aragaz LDK 5060 White RMV LPG, 4 arzatoare, Capac metalic, Siguranta, 50x60x85 cm, Alb
SKU:
5949067901897
899,00 lei
| Brand | LDK |
|---|---|
| Tip produs | Aragaz |
| Volum cuptor | 46 L |
| Numar arzatoare | 4 |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 34 kg |
Bec LED EVO17 sferic 6W G45 E27 5000K TG-2405.106230 TOTAL GREEN EL0032986
SKU:
5949027076719
9,50 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED |
| Putere | 6W |
| Cod produs | EL0032986 |
| Dulie | E27 |
| Temperatura | Lumina rece |
Combina frigorifica LDK Boreal DDW300IHLF, 288 l, Clasa F, LessFrost, Super Congelare, Humidity control, Termostat ajustabil, H 180 cm, Alb
SKU:
5949067906755
1.546,00 lei
| Brand | LDK |
|---|---|
| Tip produs | Combina frigorifica |
| Volum total | 288 L |
| Volum frigider | 204 L |
| Volum congelator | 84 L |
| Dimensiuni | 54×59.5×180 cm |
| Culoare | Alb |
Cuptor cu microunde Samus SMC-20DX1, 20 l, 700 W, 6 trepte putere, argintiu
SKU:
6425053016305
323,00 lei
| Brand | Samus |
|---|---|
| Capacitate | 20 |
| Putere | 700 |
| Model | SMC-20DX1 |
| Alte caracteristici | maner usa; parte frontala din inox |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | argintiu |
| Greutate neta | 10.5 |
| Greutate bruta | 11.3 |
| Dimensiuni | 26.2 x 45.2 x 34.6 |
Lustra suspendata Glamour Crom-Negru 4XE27
SKU:
5949027039443
239,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Crom, Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | EL0038498 |
| Material | Metal |
Masina de spalat rufe LDK HIGEEA EL61SBWN Silver, Clasa D, Capacitate 6 Kg, 1000 rpm, Eco-logic, Argintiu
SKU:
5949067906632
1.204,00 lei
| Brand | LDK |
|---|---|
| Tip produs | Masina de spalat rufe |
| Tip incarcare | Frontala |
| Capacitate de incarcare | 6 kg |
| Viteza centrifugare | 1000 rpm |
| Dimensiuni | 84.5×59.7×52.7 cm |
| Culoare | Alb |
NV-BEC LED_A60_15W_E27_6400K_EL0056773 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027116224
9,90 lei
| Putere | 15 W |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Lungime | 118 mm |
| Diametru | 60 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 1 Bucati |
| Pentru | Interior |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
Plafoniera LED 2800K-7000K D600XH80 165-265V LD3820-5
SKU:
4000000542988
187,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 70 W |
| Cod produs | LD3820-5 |
| Temperatura | 2800 K, 7000 K |
Plafoniera LED 3000k-6500K 500xH80mm 96W white HZL-MU-3-4536R
SKU:
4000000541042
176,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 96 W |
| Cod produs | HZL-MU-3-4536R |
| Temperatura | 3000 K, 6500 K |
Plafoniera LED 6500K 510xH80mm 48W culoare gri HZL-B50-4536S
SKU:
4000000540731
102,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 48 W |
| Cod produs | HZL-B50-4536S |
| Temperatura | 6500 K |
QC-4-125 Practic Priza Dubla cu CP incl taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5948833039376
6,00 lei
| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | 4-125 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
| Tensiune | 230 V |
STECHER CAUCIUC CP IP20 SPN3110 ALB include taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5949054908496
6,50 lei
Televizor NEI 32NE4000, LED, HD Ready, Clasa F, Diagonala 80 cm, Negru
SKU:
6422821200591
670,50 lei
| Brand | NEI |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 80 cm / 32 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 pixeli |
| Calitate imagine | HD Ready |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 20 W RMS |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 2 |
| Conectori | 1x Jack 3.5 mm |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni fara stand | 732x434x86 mm |
| Standard VESA | 200×100 mm |
Televizor Schneider 50SC690K, LED, Smart, Clasa F, Diagonala 127 cm, Ultra HD 4K, Vidaa OS, Negru
SKU:
5943808001389
1.767,50 lei
| Brand | SCHEINDER |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 127 cm / 50 inch |
| Rezolutie | 3840×2160 pixeli |
| Calitate imagine | Ultra HD / 4K |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 2×8 W |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 3 |
| Conectori | 1 x RJ-45 1 x Optical CI+ slot 2 x RF 1 x CVBS 1 x RCA In 3 x HDMI 2.0 1 x Aux In |
| Conexiune retea | LAN, Wi-Fi |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 8.7 kg |
| Dimensiuni cu stand | 1131x718x243 mm |
| Dimensiuni fara stand | 1131x657x79 mm |
| Standard VESA | 200×200 |
Bec frigider 15W E14 TG-2104.02115 TOTAL GREEN EL0026233
SKU:
5949027057077
2,60 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec frigider |
| Greutate | 0.05 kg |
| Putere | 15W |
| Cod produs | EL0026233 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina calda |














