Ghirlanda 200 Microled WW 20m cu strat PVC IP44 ECML-200-WW
73,00 lei
Cod produs: 5999097989600
Categorie: Corpuri si surse de iluminat
Stoc epuizat
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5999097989600
Categorie: Corpuri si surse de iluminat
Descriere
Specificatii:
-Putere: 3.6W
-Lungime: 20m
-Clasa protectie IP: IP44
-Sursa de alimentare: 220-240V
-Temperatura de culoare: 3000K
-Numarul de LED-uri: 200 buc
-Functii: 8 moduri de iluminare, memorizator
-Dimabil: nu
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
ERSTE-PLAFONIERA LED GLACIER 40W 4000K,2800LM D500 EL0060116 include taxa verde 1.5 lei fara tva
SKU:
5949027122744
158,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
528,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 400+600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5243-600
SKU:
4000000541141
381,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5243-600 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac rosu vt-555 24V- SKU-2516 10m
SKU:
3800157605694
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Bec frigider 15W E14 TG-2104.02115 TOTAL GREEN EL0026233
SKU:
5949027057077
2,60 lei
Bec LED EVO17 sferic 6W G45 E14 5000K TG-2405.106130 TOTAL GREEN EL0032984
SKU:
5949027076696
8,40 lei
Bec LED spot 5W R50 E14 6400K NV-2401.02251 NOVELITE EL0034418
SKU:
5949027082062
8,90 lei
Corp de iluminat aparent LED T5 6500K NOVELITE
SKU:
5949027085919
41,00 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Dimensiune | 570x21x36 mm |
| Putere | 9W |
| Cod produs | EL0037737 |
| Temperatura | Lumina rece |
Lampa solara LED Starfire crom ERSTE EL0042382
SKU:
5949027103941
5,10 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lampa solara |
| Greutate | 0.06 kg |
| Dimensiune | 235×96 mm |
| Cod produs | EL0042382 |
| Material | Otel inoxidabil+plastic |

























