Ghirlanda 400 LED WW 8m IP44 Entac – Exterior ECL-M400-WW
106,00 lei
Cod produs: 5999097980164
Categorie: Corpuri si surse de iluminat
Stoc epuizat
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
5999097980164
Categorie: Corpuri si surse de iluminat
Descriere
Specificatii:
- -Putere: 6W
- -Lungime: 8m
- -Clasa protectie IP: IP44
- -Sursa de alimentare: 220-240V
- -Temperatura de culoare: 3000K
- -Numarul de LED-uri: 400 buc
- -Functii: 8 moduri de iluminare
- -Dimabil: nu
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
ERSTE-PLAFONIERA LED GLACIER 40W 4000K,2800LM D500 EL0060116 include taxa verde 1.5 lei fara tva
SKU:
5949027122744
158,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
528,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 2 inele 400+600mm aluminiu+crystal OVK-PL5241-600
SKU:
4000000541097
711,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5241-600 |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Bec LED EVO17 sferic 6W G45 E14 5000K TG-2405.106130 TOTAL GREEN EL0032984
SKU:
5949027076696
8,40 lei
Corp de iluminat aparent LED T5 6500K NOVELITE
SKU:
5949027085919
41,00 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Dimensiune | 570x21x36 mm |
| Putere | 9W |
| Cod produs | EL0037737 |
| Temperatura | Lumina rece |
Corp de iluminat incastrat LED 4x9W 595×595 mm NV-4101.49 NOVELITE EL0030618
SKU:
5949027068004
49,50 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 2.07 kg |
| Dimensiune | 600x600x55 mm |
| Putere | 4×9 W |
| Cod produs | EL0030618 |
| Temperatura | Lumina rece |
Kit LED plafoniera 6500K NOVELITE
SKU:
5949027083878
33,50 lei
Lampa birou verde Klara 40W 1xE27 ERSTE EL0033134
SKU:
5949027075118
59,50 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.43 kg |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | EL0033134 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lustra Carmen crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023845
SKU:
5949027050160
123,00 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 670x140x200 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023845 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |







