

Pentru casa ta
SANO SOLUTIE GEAM PULV. TRIGGER ALBASTRU 1L
SKU:
7290005425646
18,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie universala pentru curatenie |
| Pentru | Curatare |
| Greutate | 1 l |
MOMENT CLASSIC ADEZIV UNIVERSAL 120ML 1429660
SKU:
5997272382406
18,00 lei| Greutate | 0.12 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv contact |
| Brand | Moment |
MOMENT FIX DECOR 380G 2818699
SKU:
9000101137606
17,50 lei| Greutate | 0.45 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
CERESIT SILICON UNIVERSAL ALB 280ML/CS24 461080
SKU:
8691451080349
22,50 lei| Greutate | 0.27 |
|---|---|
| Tip produs | Silicon |
| Brand | Ceresit |
| Culoare | Alb |
| Volum | 280 ml |
MISAVAN CREMA TRATAMENT STICLA 500ML 31218
SKU:
6422768018839
15,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 500 |
| Culoare | alba |
| Utilizare | geamuri, oglinzi |
SACI MENAJ 240L 10/SUL SUPER REZISTENTI 6150 MISAVAN
SKU:
6422768013711
18,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Material | LDPE |
| Culoare | negru |
SOUDAL Adeziv bicomponent 50ml + spray 200ml 155961
SKU:
5411183176355
26,00 lei| Greutate | 0.47 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv epoxi |
| Brand | Soudal |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Cianoacrilat/Aerosoli |
| Volum | 100/400 g |
MISAVAN BRIZA DE PARFUM NR.41 ASFINTIT IN TOSCANA 200ML 90034909
SKU:
6422768064096
18,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | Asfintit in Toscana |
| Capacitate | 200 |
| Utilizare | odorizare si eliminare mirosuri neplacute din incaperi |
CERESIT CS25 SANITAR SILVER 280ML 1573268/2919055
SKU:
4015000407267
29,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | gri silver |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
760041 MELLERUD SOLUTIE PT PETE DE CIMENT PT MARMURA SI PIATRA 1L
SKU:
4004666110529
49,00 lei| U.M. | buc |
|---|
CERESIT CT84 EXPRESS STD B3 750ML 2099587/2952265
SKU:
7611445032407
41,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual, cu pai |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe lemn, placi OSB, sticla, metal, beton, suprafete bituminoase, gips-carton |
Usa interior universala Stilton Alb Mat 70 cm
SKU:
4000000575023
897,00 lei| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Cement Light 80 cm
SKU:
4000000575054
897,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Stilton Alb Mat 80 cm
SKU:
4000000575016
897,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 70 cm
SKU:
4000000575047
897,00 lei| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Steel Ash 70 cm
SKU:
4000000575078
897,00 lei| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 80 cm
SKU:
4000000575030
897,00 lei| Culoare | Antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Steel Ash 80 cm
SKU:
4000000575061
897,00 lei| Culoare | Antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
CERESIT TS 61 SPUMA MONTAJ 300ML 1612423
SKU:
4740008200755
26,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | interior / exterior |
CERESIT CS15/CS125 SILICON SANITAR RAPID TRANSP 280ML 1978448/2325375/2681131
SKU:
9000100967297
25,00 lei| Tip produs | Material de etansare |
|---|---|
| Culoare | Transparent |
SOUDAL Adeziv Fix All High Tach Alb 290 ml 119381
SKU:
5411183089532
25,99 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
BANDA ALUMINIU 50M*50MM ARGINTIU MAT 30UM,LINER 63632-00002-00/63632-00002-01
SKU:
4042448906045
61,00 lei



























