

Pentru casa ta
BANDA FIBRA STICLA 50MM*25M 455680
SKU:
9002588455686
8,40 lei| Material | fibra de sticla |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
BANDA IZOLATOARE 10M GALBEN-VERDE LOHUIS A EV(12537)
SKU:
5948668012537
3,20 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | galben + verde |
BANDA IZOLATOARE 10M ROSU LOHUIS A-EV (12544)
SKU:
5948668012544
2,60 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | rosu |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 10m |
| Material | folie PVC moale |
BANDA IZOLATOARE 10M ALBASTRU LOHUIS EV (12568)
SKU:
5948668012568
2,60 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | albastru |
CERESIT FT101 WHITE 280ML 1755220/2706088
SKU:
4015000407700
40,00 lei| Greutate | 0.39 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Ceresit |
| Gama | Ceresit FT 101 |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Alb |
| Volum | 280 ml |
CERESIT SILICON CS 28 TH Rezistent la temperatura SIL 280ML 2670127
SKU:
9000101126433
37,50 lei| U.M. | buc |
|---|
MOMENT SILICON UNIV. (Perfect House )CASE&CONSTR. ALB 280ML 1870273/2685687
SKU:
9000100898027
22,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
CERESIT STOP AERO REF. LAVANDA 2x450G 2259564/2629139
SKU:
5997272386657
45,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica; la interior, in incaperi de circa 20 mp (baie, bucatarie, dormitor, living) |
MOMENT FIX EXTREME POWER 385G 1754829
SKU:
4015000426626
21,00 lei| Brand | Moment |
|---|---|
| Utilizare | casnica; la interior, pe lemn, polistiren, placi ceramice, MDF, gips-carton, ciment |
CERESIT SILICON UNIVERSAL TRANSPARENT 280ML/CS24 461059
SKU:
8691451080332
22,50 lei| Greutate | 0.27 |
|---|---|
| Tip produs | Silicon |
| Brand | Ceresit |
| Culoare | Transparent |
| Volum | 280 ml |
CERESIT CS15/CS125 SILICON SANITAR RAPID ALB 280ML 1977863/2325453/2681129
SKU:
9000100966849
25,00 lei| Tip produs | Material de etansare |
|---|---|
| Model | Silicon |
| Greutate | 280 ml |
| Pentru | Izolare, Etansare |
| Culoare | Alb |
MOMENT SILICON SANITAR BAIE&BUCATARIE TRANS 280ML 1868675/2684045
SKU:
9000100897570
22,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
CERESIT CS11 SILICON ACRYL pentru reparatii alb 280ml 461199
SKU:
8691451080387
15,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MOMENT SILICON SANITAR BAIE&BUCATARIE ALB 280ML 1868676/2684412
SKU:
9000100897617
22,00 lei| Brand | Moment |
|---|---|
| Model | Baie si bucatarie |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | alb |
| Aplicabilitate | spatula |
MOMENT FIX PVC&ALU 440G BG/RO/RS 2822337
SKU:
9000101138061
28,00 lei| Greutate | 0.46 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Crem |
| Material | Cauciuc/Solvent |
MOMENT SUPERFIX ADEZIV MONTAJ 400G 1437630
SKU:
4015000401623
20,00 lei| Greutate | 0.40 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Pentru | Interior |
| Culoare | Crem |
| Material | Silicon |
| Volum | 400 g |
DEN BIT STYRO FIX Adeziv pentru polistiren 10KG
SKU:
5948966012352
188,00 lei| Brand | Den Braven |
|---|---|
| Model | DenBit Styro Fix |
| Utilizare | lipirea placilor de polistiren, a panourilor din mai multe straturi; lipirea vatei minerale, a altor materiale termoizolante; lipirea cartonului bituminat pe suprafetele din beton si pentru lipirea cartonului bituminat pe carton bituminat; hidroizolarea partilor subterane ale cladirilor; casnica / industriala |
| Material | pasta bituminoasa cu cauciuc sintetic |
| Culoare | negru |
CERESIT STOP AERO AP ALB+TABL NEU 450G 1957820/2628127
SKU:
9000100903448
51,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Model | AERO 360 |
| Utilizare | pana la 3 luni, in incaperi de 20 mp sau 50 mc, bucatarie, camere de zi, dormitoare si camere unde circulatia aerului este foarte slaba (pivnita, garaj sau pod) |
MOMENT FIX WOOD ADEZIV LEMN 100G BG/RO 1527017/2716308
SKU:
4015000419703
16,00 lei| Greutate | 0.10 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv lemn |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix Wood |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 100 g |
CERESIT CS15 SILICON SANITARY STD ALB 280ML 2950296
SKU:
9000101152821
24,50 lei| Greutate | 0.25 |
|---|---|
| Tip produs | Silicon |
| Brand | Ceresit |
| Culoare | Alb |
| Volum | 280 ml |
CERESIT CL152 BANDA DE ETANSARE 50M 1605255 / pret/ml
SKU:
5900089115228
10,40 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Pentru | Izolare |
| Culoare | Gri |
MOMENT FIX WOOD ADEZIV LEMN 385G BG/RO/RS 2824102
SKU:
9000101137989
18,00 lei| Greutate | 0.45 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
| Pentru | Lemn |
| Volum | 385 g |
MOMENT FIX MIRRO&PANEL 440G 2822473
SKU:
9000101138269
28,00 lei| Greutate | 0.46 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Crem |
| Material | Silan/Polimer |
CERESIT CS25 SILICON SANITAR ANTRACIT 280ML 1573395/2919015
SKU:
4015000407274
29,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | antracit |
CERESIT CS25 SANITAR MANHATTAN 280ML 1574655/2920071
SKU:
4015000407229
29,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | manhattan |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
CERESIT CS23 GL & AQU SILICON TRANSPARENT 280ML 2669888
SKU:
9000101126402
47,50 lei| Greutate | 0.29 |
|---|---|
| Tip produs | Silicon |
| Brand | Ceresit |
| Culoare | Transparent |
| Volum | 280 ml |




























