Pentru casa ta
SIKASEAL 173 Adeziv Etanșant Bitum 300ml pentru Acoperișuri
SKU:
7612895932620
24,50 lei
| Tip produs | Adeziv, Material de etansare, Material de umplere |
|---|---|
| Model | Adeziv special, Masa de etansare |
| Alte caracteristici | Adeziv, Fara contractare, Fara expandare ulterioara, Fara plastifianti si fara solventi de taiere, Fara solventi, Flexibil la temperaturi scazute, Format dintr-o singura componenta, Forma foarte stabila, Forta adeziva ridicata, Pregatit pentru utilizare, Protectie impotriva umiditatii, Rezistent la intemperii, Usor de prelucrat, Umplerea fisurilor in zona de colt, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la umiditate |
| Cantitate | 300 ml |
| Pentru | Acoperis, Acoperis plat |
| Utilizare | Etansare, Izolare, Montare, Spacluire, Umplere |
| Culoare | Negru |
Covoraș de baie Inter Ceramic 50×70 cm spumă memory culoare bej
SKU:
6988354235535
58,00 lei
| Greutate | 0.513 kg |
|---|---|
| Brand | Inter Ceramic |
| Tip produs | Covorașe |
| Material | Spuma memory |
| Culoare | Bej |
| Utilizare | Pentru baie |
| Dimensiuni | 50 x 70 cm |
Ventilator racitor si umidificator portabil HAUSBERG HB-5955AB, 4L, alb, telecomanda
SKU:
6423808064458
268,00 lei
| Utilizare | Interior |
|---|---|
| Alte caracteristici | Afisaj LED Protectie supraincalzire Roti Cu apa Umidificare Telecomanda |
| Continut pachet | 1 ventilator + 1 telecomanda |
| Pentru | Casa |
| Alimentare | La retea |
| Culoare | Alb |
| Trepte viteza | 3 |
| Nivel zgomot | 68 dB |
| Material | Plastic Metal |
| Putere | 70 W |
| Lungime cablu | 1.6 m |
Odorizant auto Areon Mon Special Selection Blue Crystal SS03, 1 buc.
SKU:
3800034981941
8,40 lei
| U.M. | buc |
|---|
Suport auto telefon mobil SAL SA063, silicon, 55-95 mm, rotativ, pentru ventilatie
SKU:
5999084963934
55,50 lei
Uscator de par Hausberg HB-26, 2000W, 2 viteze, 3 temperaturi, negru-roz
SKU:
6423808023943
60,00 lei
| Tip produs | Clasic |
|---|---|
| Utilizare | Profesional |
| Trepte viteza | 2 |
| Trepte de putere | 3 |
| Alte caracteristici | 3 niveluri de temperatura 2 setari de viteza |
| Material corp | Plastic |
| Continut pachet | 1 uscator de par 1 difuzor 1 concentrator |
| Putere | 2000 W |
| Tensiune | 220 V |
| Culoare | Negru Roz |
USCATOR DE PAR HB-26 2000W 3 TREPTE TEMPERATURA DIFUZOR AURIU
SKU:
6423808028320
60,00 lei
| Tip produs | Clasic |
|---|---|
| Trepte viteza | 2 |
| Alte caracteristici | Aer rece 2 niveluri de putere 3 niveluri de temperatura Aer cald |
| Putere | 2000 W |
| Culoare | Auriu Negru |
| Utilizare | Uz casnic Profesional |
| Trepte de putere | 3 |
| Material corp | ABS |
Hota decorativa Hausberg HB-1500 450 mc/h Bej
SKU:
6423808028443
560,00 lei
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Material | Otel |
| Alte caracteristici | Iluminare |
| Culoare | Bej |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Putere | 163 W |
| Trepte de putere | 3 |
| Inaltime | 86.1 cm |
| Latime | 60 cm |
| Greutate | 10.5 Kg |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Design | Decorativa |
| Tip panou | Electronic |
| Debit aer absorbit | 450 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Hota incorporabila telescopica Hausberg HB-1285IN, 60 cm, 2 motoare, 450 mc/h
SKU:
6423808021338
370,00 lei
| Brand | Hausberg |
|---|---|
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Culoare | argintiu |
| Capacitate | 450mc/h |
| Tip hota | telescopica |
| Tip incastrare | incorporabil |
| Numar motoare | 2 |
Coada rotativa Leifheit Twist Evo pentru mop
SKU:
4006501891143
86,50 lei
| Tip produs | Coada |
|---|---|
| Utilizare | Interior |
| Material | Plastic Metal |
| Culoare | Gri Тurcoaz |
| Tip coada | Mop |
| Tip mop | Rotativ |
| Brand | Leifheit |
BRAD ARTIFICIAL DE CRACIUN VERDE CLASIC ROBEN TOYS 180CM
SKU:
5902634920066
291,00 lei
| Tip produs | Brad |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Material | PVC |
| Brand | Roben Toys |
| Pentru | Interior |
| Inaltime | 180 cm |
Polonic din inox, 34 cm
SKU:
2015518091868
15,00 lei
| Tip produs | Polonic |
|---|---|
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
| Pentru | Supa |
Tava chec din otel carbon pentru coacere
SKU:
2015518009481
10,50 lei
| Tip produs | Forma |
|---|---|
| Material | Otel carbon |
Tel bucătărie inox argintiu 28 x 5.5 cm
SKU:
2015518006121
11,00 lei
| Tip produs | Tel |
|---|---|
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
HARTIE DE COPT PENTRU FRITEUZA 16×4.5CM, 50 BUC
SKU:
2015518138327
15,00 lei
| Tip produs | Hartie de copt |
|---|---|
| Material | Hartie |
| Culoare | Maro |
HARTIE DE COPT PT. FRITEUZA 20*4.5 CM 50PCS, HARTIE A13831
SKU:
2015518138310
22,00 lei
| Diametru | 200 mm |
|---|---|
| Adancime | 45 mm |
HARTIE DE COPT PT. FRITEUZA 16*4.5 CM 50PCS, HARTIE A13830
SKU:
2015518138303
13,00 lei
| Diametru | 160 mm |
|---|---|
| Adancime | 45 mm |
HARTIE DE COPT PENTRU FRITEUZA 20 x 4.5 CM, 50 BUC
SKU:
2015518138334
22,00 lei
| Tip produs | Hartie de copt |
|---|---|
| Material | Hartie |
| Culoare | Maro |
Sticla ulei/otet cu pulverizator, 200 ml
SKU:
2015518138105
18,00 lei
| Tip produs | Set |
|---|---|
| Utilizare | Gatit |
| Material | PVC Sticla |
| Capacitate | 200 ml |
| Culoare | Transparent |
Waffle maker APARAT WAFFE HB-3561 1300W verde-roz
SKU:
6423808021512
122,00 lei
| Tip produs | Waffle maker |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Material corp | Plastic |
| Culoare | Verde Roz |
| Putere | 1300 W |
| Alte caracteristici | Oprire automata Indicator luminos |
| Caracteristici cheie | Picioruse anti-alunecare Indicator luminos |
USCATOR RUFE EKO LIFE HB-H89U
SKU:
6423808059799
61,50 lei
| Utilizare | Interior Exterior |
|---|---|
| Material | Metal |
| Alte caracteristici | Pliabil Ajustabil Portabil |
| Continut pachet | 1 x Uscator de rufe |
| Capacitate de încărcare | 18 m |
OALA CU CAPAC 5.5 LITRI, STICLA+FIER+LEMN A16058
SKU:
2015518160588
168,00 lei
| Material | Sticla termorezistenta |
|---|---|
| Capacitate | 5.5 l |














