Sanitare si termice
Trusa aparat sudat tevi PPR 63A PPR-SS63A include taxa verde 4.5 lei fara tva
SKU:
6421000024812
140,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220V |
Piedestal Cersanit President K08-181
SKU:
5949086006290
140,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Piedestal portelan Alb Elite
SKU:
4810531002031
141,50 lei
| Brand | Keramin |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
Capac Wc CWAT91/CWATHQ91- Universal Grigio Chiaro opaco FSC MIX
SKU:
5945846078101
145,00 lei
| Brand | Savini Due |
|---|---|
| Material | MDF |
| Culoare | gri |
BATERIE BIDEU STATIVA SMILE BSM6
SKU:
5901095609213
147,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Smile |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
BATERIE FERRO VASTO PIPA SCURTA-BVA2A
SKU:
5901095652486
147,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Vas expansiune Ferro CO8W 8L rosu, montaj suspendat, presiune max 8 bari
SKU:
5901095654824
150,00 lei
Incalzitor baie 1200 WQH 04 120 TESY
SKU:
3800879003457
151,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 570 mm |
| Greutate | 1.43 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | QH04 120 |
| Latime | 105 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 120 mm |
| Dimensiuni | 570x105x120 mm |
| Adancime | 105 mm |
| Suprafata montare | Perete |
BATERIE BUCATARIE STATIVA ISO BIS4A
SKU:
5903738210756
152,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Isso |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
Baterie stativa lavoar Ritto, negru cu pipa mobila BTR2ABL
SKU:
5903738254408
152,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Baterie bucatarie tip lebada ERMETIQ ECO ER-F407
SKU:
6421000049075
154,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | ER-F407 |
| Brand | Everpro |
Capac Wc CWAT63/CWATHQ63- Universal Rosu Zmeura Ral 3027 FSC MIX
SKU:
5945846061530
154,00 lei
| Brand | Savini Due |
|---|---|
| Material | MDF |
| Culoare | rosu |
Plita pentru soba L[mm]: 475; B[mm]: 315 cod 660325
SKU:
4000000490913
157,00 lei
| Brand | Honest |
|---|---|
| Cod produs | 660325 |
Filtru anticalcar pentru centrala 1/2″ ER-WDW12
SKU:
6421000040744
157,00 lei
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | ER-WDW12 |
| Brand | Everpro |
Baterie pipa medie Ermetiq, finisaj CROM ER-A206
SKU:
6421000036167
159,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-A206 |
| Brand | Everpro |
Capac cu Cadru Zinc 300X300 mm, Dakota
SKU:
6424167001467
162,00 lei
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 300X300 |
PORTPERIE WC GRETA,CROM/STICLA MATA AGR14BL
SKU:
8590309088431
162,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | suspendat |
| Model | AGR14BL |
| Utilizare | baie |
| Culoare | negru |
| Material | sticla + zinc aluminiu |
BATERIE STATIVA LAVOAR COMBO CU PIPA MOBILA BCM2A
SKU:
5902194961332
162,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Combo |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | argintiu |
Teava PP-R/FIBRA D63 – 4000 mm
SKU:
6426227000144
164,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D63 – 4000 mm |














