Sanitare si termice
Ventilator 125LDA Diametru 125MM Aluminiu Vents
SKU:
4823016252449
193,00 lei
| Model | 125 LDA |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 167 m3/h |
| Greutate | 0.74 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 177x140x135 mm |
| Material | Aluminiu |
Filtru cu reductor + rezervor de ulei Yato YT-2385
SKU:
5906083923852
198,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2385 |
Baterie stativa bucatarie,pipa lebada Retro XR4 FERRO
SKU:
5901095604300
198,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |
Lavoar Family 60 cm R01-006 Cersanit
SKU:
6423078001290
200,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×700 mm
SKU:
8028693843768
200,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Robinet sferic alama cu maner 2″MF ER-LDMF2A
SKU:
6421000000977
200,00 lei
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF2A |
| Brand | Everpro |
Ventilator cu picior, 40cm, 40W, Alb, DA-1610
SKU:
5902628761828
201,00 lei
| Model | DA-1610 |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Baterie dus ERMETIQ ECO ER-F410
SKU:
6421000049044
203,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie cada cu dus |
| Cod produs | ER-F410 |
| Brand | Everpro |
Baterie stativa bideu Vasto BVA6 FERRO
SKU:
5901095652455
203,00 leiBUC
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Baterie bideu |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Fixa |
| Greutate | 1.0165 kg |
| Cod model | BVA6 |
| Material | Alama |
BATERIE FERRO VASTO LAVOAR/BUCATARIE PERETE BVA3
SKU:
5901095645518
203,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
BATERIE ALGEO STATIVA PIPA SCURTA BAG2AA
SKU:
5902194946018
203,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Algeo |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
BATERIE INSTANT CU AFISAJ TEMPERATURA EVP-DZ17D1 include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421000044704
203,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
REZERVOR WC AP110 RIO 13661011
SKU:
4025416728719
204,00 lei
| Greutate | 2.85 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Brand | Geberit |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 9 L |
| Latime | 41 cm |
Termostat de ambient programabil fara fir TA-WT19
SKU:
6421000044490
208,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-WT19 |
| Brand | Everpro |
Piedestal Family R01-007 Cersanit
SKU:
6423078001306
210,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
BATERIE BUCATARIE STATIVA FREYA BFR4S
SKU:
5902194929899
212,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | stativ |
| Model | BFR4S |
| Material | alama |
BATERIE PERETE DUS COMBO CROM FARA ACCESORII BCM7
SKU:
5902194961387
212,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Combo |
| Montaj | de perete |
| Material | alama |
| Finisaj | argintiu |
Termostat de ambient neprogramabil fara fir TA-WT19N
SKU:
6421000044483
214,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-WT19N |
| Brand | Everpro |
Recuperator caldura emailat, Alb, D:130mm
SKU:
5949094009689
214,50 lei
| Cod produs | 677257 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Capac WC din MDF, decor ursi WC/MEDVEDI
SKU:
8590309043409
216,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | Medvedi Nova |
| Material | MDF |
| Culoare | albastru |














