Sanitare si termice
Camin racord/inspectie + capac B125 DN315-H1520 1 IN-1 OUT – D.200/160
SKU:
4000000516729
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | DN315-H1520 |
| INTRARI/IESIRI | 1 IN-1 OUT – D.200/160 |
Manometru 63 mm D1/4 0-10 bar montaj axial Ferro M6310A
SKU:
5901095655104
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Cod produs | M6310A |
Suport hartie igienica cu protectie Orfeus, crom 6938
SKU:
8590309108146
| Inaltime | 160 mm |
|---|---|
| Latime | 145 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |














