Materiale de constructii
Tencuiala decorativa WEBER MIN 100 K1.5 20KG
SKU:
5945751001942
38,50 lei
| Brand | Weber |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2.5-3 |
| Greutate | 20 |
Adeziv polistiren DUOCONTACT 25KG BAUMIT
SKU:
5945752000845
38,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45387 |
| Greutate | 25 |
CERESIT CT126 20KG Glet pe baza de ipsos interior
SKU:
5946043000148
38,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1 |
| Greutate | 20 |
Placa policarbonat 2×1.05 m, grosime 4mm, transparent
SKU:
4000000272465
37,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Adeziv pentru gresie si faianta interior CERESIT CM9 25KG
SKU:
5946043000025
37,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 4 |
| Greutate | 25 |
Burlan-ramificatie PVC Bordeau D80
SKU:
5902241617526
36,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Bordeau |
| Diametru (mm) | 80 |
| Unghi | 67 |
Burlan-ramificatie PVC Brown D80
SKU:
5902241617519
36,50 lei
| Brand | Bravo |
|---|---|
| Culoare | Brown |
| Diametru (mm) | 80 |
| Unghi | 67 |
Centura scule, material textil, 5 compartimente LT78751
SKU:
6421948787510
36,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT78751 |
CERESIT TS 51/61 SPUMA PU MONTAJ IARNA 750ML 2350555/2350554
SKU:
4740008200052
36,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 750 ml |
| Aplicabilitate | manual |
| Culoare | alb |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. -10 |
| Utilizare | pe lemn, beton, piatra, metal |
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ Alb Natur ADEPLAST 25KG
SKU:
5945762003249
36,00 lei
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 5 |
| Greutate | 25 |
Placa Gips-Carton 9.5x1200x2600mm, standard Siniat Nida Smart 190137
SKU:
6423077000850
35,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 9.5 mm |
Tinci alb interior FeinPutz 25KG BAUMIT
SKU:
5945752002689
35,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 6 |
| Greutate | 25 |
Genunchiere, burete cauciucat, 2 buc LT74522
SKU:
6421948745220
34,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74522 |
Glet de ipsos FINO GRANDE 20KG BAUMIT
SKU:
5945752001637
34,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1 |
| Greutate | 20 |
Onduband Aluminiu – 7.5cmx5m
SKU:
3467670019423
33,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Aluminiu |
| Dimensiuni | 7.5cmx5m |
Onduband Antracit – 7.5cmx5m
SKU:
3467670020825
33,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
| Dimensiuni | 7.5cmx5m |














