Materiale de constructii
LACAT ALAMA VERIGA LUNGA 30MM Y110B/30/147/1
SKU:
5052847099445
33,00 lei
| Material | Alama/Otel |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | auriu |
CERESIT TS 62 SPUMA PU PISTOL 750ML 565008
SKU:
4740008200038
33,00 lei
| Greutate | 0.88 |
|---|---|
| Brand | Ceresit |
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | TS62 |
| Culoare | Crem |
| Volum | 750 ml |
CERESIT TS 61 SPUMA PU MONTAJ 750ML 565006
SKU:
4740008200021
33,00 lei
| Greutate | 0.87 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | TS61 |
| Culoare | Crem |
| Volum | 750ml |
Burlan-Prelungire RAL 8017 D90
SKU:
5945738061532
31,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 90 |
MOMENT SPUMA DE PISTOL 700ML 1866224
SKU:
9000100896016
31,00 lei
| Greutate | 0.84 |
|---|---|
| Brand | Moment |
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | Fix&Fill |
| Culoare | Galben |
| Volum | 700ml |
Bordura la perete – 208 mm RAL 3011
SKU:
6426282561451
31,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Opritor zapada – 208 mm RAL 8017
SKU:
6426282567019
30,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Opritor zapada – 208 mm RAL 3011
SKU:
6426282566852
30,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
CERESIT TS 61 SPUMA PU MONTAJ 500ML 576174
SKU:
4740008200090
29,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | interior / exterior |
Bordura la perete – 208 mm RAL 8017
SKU:
6426282561611
29,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Adeziv polistiren SIKAHOME exterior 25KG
SKU:
7612895125367
28,50 lei
| Brand | Sika |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45388 |
| Greutate | 25 |














