Materiale de constructii
Bordura fronton – 312 mm RAL 8017
SKU:
6426282560263
44,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 312 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Bordura fronton – 312 mm RAL 3011
SKU:
6426282560102
44,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 312 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Onduband Aluminiu – 10cmx5m
SKU:
3467670020801
43,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Aluminiu |
| Dimensiuni | 10cmx5m |
Onduband Antracit – 10cmx5m
SKU:
3467670020832
43,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
| Dimensiuni | 10cmx5m |
Onduband Teracota – 10cmx5m
SKU:
3467670020863
43,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Teracota |
| Dimensiuni | 10cmx5m |
Coama unghiulara – 312 mm RAL 3011
SKU:
6426282563707
43,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 312 |
| Grosime | 0.4 |
Adeziv lipire placi gips-carton PERLFIX Knauf 25KG
SKU:
6425440000078
43,50 lei
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 3.5-4 |
| Greutate | 25 |
CERESIT CT84 EXPR.PU 850ML PISTOL 1542954/2599437
SKU:
4740008200663
42,50 lei
| Greutate | 0.86 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma adeziva |
| Brand | Ceresit |
| Gama | Ceresit CT84 Express Pro |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 850 ml |
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ 2.5MM 25KG BAUMIT
SKU:
5945752000876
42,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 6 |
| Greutate | 25 |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, standard Siniat Nida Smart 148279
SKU:
6423077000058
41,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
CERESIT THERMO UNIVERSAL 25KG Adeziv int/ext eps
SKU:
5946043000773
41,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45387 |
| Greutate | 25 |
Glet ipsos RATIO GLATT TENCUIALA 30KG BAUMIT
SKU:
5945752001553
40,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 11 |
| Greutate | 30 |














