
Gresie
Gresie Dana Gold 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991610463
Gresie rectificata Pulpis Antracit, model marmura, 60×60 cm, PUL3, Antracit, finisaj lucios
SKU:
8698853187515
| Gama | PULPIS |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Traverten Beige Sugar 25621111 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541076893
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie tip lemn Como Natural 9800, 15×90 cm, Crem
SKU:
3800745980011
Gresie portelenata alba KEROS TAJMAHAL ONIX model marmorat 45×45 cm
SKU:
8432597563903
Gresie 6542 Terrazzo Veneto Blue 600*600 1.09mp/cut
SKU:
3800745654219
Gresie 6539 Terrazzo Veneto White 600*600 1.09mp/cut
SKU:
3800745653915
Gresie rectificata portelanata Charlotte, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Negru
SKU:
8692844915163
Gresie Bergen Beige 6056, tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745605655
Gresie portelanata decor, Canada Lamele, 6060-0105, 30×60 cm, Multicolor
SKU:
5945005072339
Gresie Move, model ciment, 6060-0281, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005080259
Gresie hexagonala Nora, model ciment, 22,5×25,9 cm, culoare mix
SKU:
8424925978411
| Gama | Nora |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata crem model tip lemn Classic Wood Almond, 943302, 40×60 cm
SKU:
8698541050398
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Nordic tip piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972412
Gresie portelanata Nordic Outdoor Grey, tip piatra, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745972214
Gresie rectificata Modena Anthracite MOE4 60×60 cm, model piatra, antracit, finisaj mat
SKU:
8698853186815
| Gama | Modena |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Traver, model piatra, 6060-0202, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080525
Gresie Sidona Beige 6469, 60×60 cm
SKU:
3800745646917
Gresie 6470 Sidona Light Grey 60×60 cm, model marmura, gri
SKU:
3800745647013
Gresie 6467 Rosetta Beige 600*600 1.09mp/cut
SKU:
3800745646719
Gresie Canada, model lemn, 6060-0101, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080655
Gresie Piedra, model piatra, 6060-0296, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005081300
Gresie portelanata tip marmura Amber Brown 9881, 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745988116
Gresie Granito Port tip piatra, 6060-0271-4011 60×30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080877
Gresie Tanum Anthracit tip ciment, 6060-0125 60×30 cm, finisaj mat, culoare gri inchis
SKU:
5945005080174
| Gama | Tanum Anthracit |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Living, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Terrazzino, model piatra, 6060-0356, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005083496
| Gama | TERRAZZINO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Living, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Canada, model lemn, 6060-0100, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080679
Gresie Piedra, model piatra, 6060-0297, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081287
Gresie Wright, model lemn, 6060-0298, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080365
Gresie rectificata Marble Verde Green 6532, model marmura, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653212
Gresie rectificata Marble Viola Bordo 6533, model marmura, 60×60 cm, rosu
SKU:
3800745653311
Gresie Lilly tip monocolor, 6209 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745620917
Gresie Tessuto Taupe tip piatra, 45×45 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745622010
| Gama | Tessuto Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Nordic Outdoor Light Grey 9791 tip piatra, 30×60 cm, culoare gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745979114
Gresie portelanata Nordic Outdoor Grey 9792, tip piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745979213
Gresie rectificata SG Pole Full Lap 1., model marmura, 60×120 cm, Alb
SKU:
8681575071231





























































