
Gresie
Gresie portelanata TAVOLATO Brown 9241 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745924114
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Beige 9240 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare bej
SKU:
3800745924015
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Living, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Geohex White Matt tip marmura, 20×23,2 cm, finisaj mat, culoare alb
SKU:
8698855854095
| Gama | Geohex White Matt |
|---|---|
| Brand | Seranit |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 0.71 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×23.2 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 23.2 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie hexagonala Rivano Ash Matt, tip piatra, 20×23,2 cm, culoare maro scrum
SKU:
8698855879272
| Gama | Rivano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.71 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×23.2 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 23.2 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Octiva Gold 60x120C cm, alb-auriu, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580492
| Gama | Octiva |
|---|---|
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Alard Bianco 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580454
| Gama | Alard |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Robins Aqua 60×120 cm, albastru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580508
| Gama | Robins |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Marmo Satuario MATT 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
4000000580485
| Gama | Marmo |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Marmo Satuario 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580478
| Gama | Marmo |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Aden Dark Grey ADE2 60×120 cm, model marmura, gri inchis, finisaj lucios
SKU:
8698853207411
| Gama | Aden |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Aden Light Grey ADE1 60×120 cm, model marmura, gri deschis, finisaj lucios
SKU:
8698853207312
| Gama | Aden |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Savona Grey SAO2 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853223213
| Gama | Savona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Himalaya Brown HIM1 60X120 cm, model marmura, portelanata, alb, maro, finisaj lucios
SKU:
8698853190614
| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata Savona SAO1 60×120 cm, model marmura, portelanata, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853209514
| Gama | Savona |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Gresie portelanata decor, Canada, 6064-0106-4211, 60×20 cm, Multicolor
SKU:
5945005079079
Gresie portelanata Stoneline tip piatra, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745971811
Gresie Dortmund Hex 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925841173
| Gama | Dortmund |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Stoneline Outdoor Natural 9719, tip piatra, 60×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745971910
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdoor Natural 9720, tip piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972016
Gresie Calacatta Blanco 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991462307
Gresie SG Aurora Full Lap 1. 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064066
Gresie SG Pulpis Grey Full Lap 1. 60×120 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8681575066145
Gresie rectificata portelanata Hypnos, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Albastru marin
SKU:
8697497136606
| Gama | HYPNOS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata 9842 Stoneline Outdoor Grey, model piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745984217
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdoor Beige 9839, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745983913
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdood Natural 9480, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745984019
Gresie Pine Decking Grey tip piatra, 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745606713
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Nordic Outdoor Natural 9793, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745979312
Gresie rectificata Classica Aqua – High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bleu
SKU:
4000000577553
| Gama | Classica |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bleu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Panda White – Special High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-negru
SKU:
4000000577539
| Gama | Panda |
|---|---|
| Culoare | Alb-Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Loyal Aqua – High Glossy 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000569091
| Gama | Loyal |
|---|---|
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Gresie portelanata tip ciment Corona Light Grey 45×45 cm, 9885, Gri
SKU:
3800745988512
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej NAVONA 9340 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745934014
Gresie JATOBA 8985 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898514
| Gama | JATOBA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej JATOBA 8986 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898613
| Gama | JATOBA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |






























































