Gresie Move, model ciment, 6060-0281, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
75,50 leiMP
Cod produs: 5945005080259
Categorie: Gresie, Gresie si Faianta
În stoc (poate fi pre-comandat)
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
Informații suplimentare
About Cesarom

O gamă largă de scule electrice și accesorii de înaltă calitate, destinate pentru o utilizare intensivă. Sculele electrice Graphite sunt rezistente, cu motoare puternice, proiectate ergonomic si beneficiaza de o garanţie de 2 ani.
Ciocan rotopercutor 1050W, 16mm Graphite 58G712
SKU:
5902062000446
518,00 leibuc
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G712 |
Ciocan rotopercutor SDS+ 720W Graphite 58G527
SKU:
5902062022097
510,00 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G527 |
Cleste de sudura pentru masa, 160A Graphite 56H880
SKU:
5902062007193
45,50 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 56H880 |
Cleste pentru sudura 200A Graphite 56H871
SKU:
5902062007155
121,00 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 56H871 |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
S-ar putea să-ți placă și…
Faianta Brickstone White (GPR-R) 16.3X51.7R 0.85mp/cut
SKU:
8435259942252
111,50 leiMP
| Gama | Brickstone |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.85 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Lieja Hex Taupe 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925836506
84,50 leiMP
| Gama | Lieja |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Taupe |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Beige (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995074
93,50 leiMP
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Gris (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995081
93,50 leiMP
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Siena (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935148
93,50 leiMP
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Titan Hex Beige 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845843
80,00 leiMP
| Gama | Titan |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Castelo tip marmura, 60×60 cm, culoare Gri
SKU:
8698541008474
104,50 leiMP
| Gama | Castelo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Sagano tip parchet, 20×120 cm, culoare Gri
SKU:
8698541055003
91,50 leiMP
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Produse similare
Faianta gri July Gris, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518644
54,50 leiMP
Faianta Kalina Gris, model ciment, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575517
55,00 leiMP
Faianta Larisa Blue 5749, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574913
55,99 leiMP
Faianta Marbella 5.8 Mm Beige 4572, tip marmura, 20×25 cm, bej
SKU:
3800745457216
53,99 leiMP
Faianta Mat White 4634, tip monocolor, 30×60 cm, alb
SKU:
3800745463415
77,99 leiMP
Faianta Rectificata Trevi Leaves Beige 4949, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745494914
65,50 leiMP
Faianta Riviera Waves Light Grey 4742, tip piatra, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745474213
74,99 leiMP
Faianta Romance Beige 4936, tip piatra, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745493610
71,99 leiMP
Faianta Romance Beige 5288, tip piatra, 25×50 cm, bej
SKU:
3800745528817
71,99 leiMP
Gresie 6577 Tavolato Grey, model lemn, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745657715
59,00 leiMP
| Gama | Tavolato |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nitro NIT1, model mozaic, 45×45 cm, gri
SKU:
8698853206711
52,00 leiMP
| Gama | Nitro |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853207213
69,50 leiMP
| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |







