
Gresie
Gresie portelanata VINTAGE White 9092 model lemn 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745909210
Gresie Prosecco Beige 30.3×60.6 cm model ciment 9090A11
SKU:
3800171707596
| Gama | Prosecco |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Prosecco Griggio 30.3×60.6 cm model ciment 9088A11
SKU:
3800171707510
| Gama | Prosecco |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Teadora White SL12, model ciment, 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
8697497131762
Gresie portelanata 6368 Trevi Brown, model marmura, 45×45 cm, culoare maro
SKU:
3800745636819
Gresie portelanata 6367 Trevi Beige, model marmura, 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745636710
Gresie portelanata 6366 Trevi Grey, model marmura, 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745636611
Gresie portelanata 6365 Trevi Light Grey, model marmura, 45×45 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745636512
| Gama | Trevi |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ceppo, model piatra, 4046-0126, 45 x 45 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
5945005085650
Gresie portelanata Canella Brown 8974 model lemn, tip parchet 15,5×60,5 cm, maro
SKU:
3800745897418
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra pentru exterior Roca Grey, 30×60 cm, 9728, Gri
SKU:
3800745972818
Gresie portelanata gri Abitare Grey, 9537, tip ciment, 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745953718
| Gama | Abitare |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Natura, model lemn, 6046-0450, 45 x 45 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005079871
Gresie Bohemia White tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Alb
SKU:
3800745605112
| Gama | Bohemia White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Bohemia Green tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Verde
SKU:
3800745605211
| Gama | Bohemia Green |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Bohemia Blue tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Albastru
SKU:
3800745605310
| Gama | Bohemia Blue |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Basalt Brown 9732, tip piatra, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745973211
Gresie portelanata Roccia tip piatra, 30×60 cm, culoare mix, finisaj mat
SKU:
3800745973013
Gresie maro CANELLA Ochre 8975 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745897517
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Ocru |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri CANELLA Silver 8979 model lemn tip parchet 15.5×60.5 cm, finisaj mat
SKU:
3800745897913
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Argintiu |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri CANELLA Bone 8977 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745897715
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Canella Grey 8978 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, gri
SKU:
3800745897814
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Canella Cream 8976 model lemn 15,5×60,5 cm, crem
SKU:
3800745897616
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro YUCATAN 8791 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745879117
Gresie portelanata gri YUCATAN 8790 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745879087
Gresie rectificata Traverten Mat Bone 25620311 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541038327
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Smoke 71620211 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8698541077852
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Sandstone 71620311 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541074059
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Fog 71620111 60×120 cm, model marmura, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541075308
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Fontana Light Gray 26420311 60×120 cm, model piatra, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541076831
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Fontana Gray 26420210 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541037597
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Fontana Bone 26420111 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541080319
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie 6093 Antica-Rustic Natural 45×45 cm, model parchet, natur
SKU:
3800745609318






























































