
Gresie
Gresie Santana tip piatra, 9322 30×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745932218
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575063847
Gresie SG Ark White 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575096999
Gresie SG Arme, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575065148
Gresie SG Gaios, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj mat
SKU:
8681575069184
Gresie SG Ark Silver, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575063809
Gresie SG Fluxo, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8681575064981
Gresie Cortes, model lemn, 9438, 20.4×120.4 cm, culoare bej, finisaj mat, 0.99 mp/cutie
SKU:
3800745943818
| Gama | Cortes |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alpino Decor Grey 6055, tip piatra, 15.5×60.5 cm, culoare gri
SKU:
3800745605518
| Gama | Alpino decor |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alboran Natural 6596, 20.4×120.4 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745659610
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | Alboran |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Balcon, Bucatarie, Camera de spalat rufe, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Terasa, Toaleta oaspeti |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Natural, Crem |
| Aspect | Imitatie de lemn |
| Finisaj | Mat |
| Dimensiune | 20.4 x 120.4 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R9 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Cant presat |
| Cantitate | 5 Bucati |
| MP/Cutie | 1,228 m2 |
| Greutate | 27,786 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Gresie rectificata Newport Full Lap 1, model marmura, 60×120 cm, alb
SKU:
8697497131236
Gresie tip lemn Sierra White 9207, 15×90 cm, Alb
SKU:
3800745920710
Gresie tip lemn Sierra Grey 9208, 15×90 cm, Gri
SKU:
3800745920819
Gresie tip lemn Sierra Brown 9209, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745920918
Gresie Pine Decking Brown 6069, tip lemn, 20,4×120,4 cm, culoare Maro
SKU:
3800745606911
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alboran Taupe tip lemn, 9448 20,4×120,4 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745944815
| Gama | Alboran |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alboran natur tip lemn, 9447 20,4×120,4 cm, culoare natur
SKU:
3800745944716
| Gama | Alboran |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Islandia Abedul (REC) 20×120 1.21mp/cut
SKU:
8435728000742
Gresie Jatoba tip lemn, 8984 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745898415
| Gama | Jatoba |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Malinas Hex Beige 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925841272
| Gama | Malinas |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Malinas Hex Gris 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925841210
| Gama | Malinas |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Lieja Hex Taupe 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925836506
| Gama | Lieja |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Taupe |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri SANTANA 9336 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745933611
Gresie rectificata Woodline Grey WOD3 60×120 cm, model lemn, gri, finisaj mat
SKU:
9608859214716
| Gama | Woodline |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Avila Beige 15*40 cm, AVI02, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8691273395904
| Gama | Avila |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon, Gradina |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 15×40 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Design | Piatra |
Gresie Avila Grey 15*40 cm AVI03, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8691273431503
| Gama | Avila |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon, Gradina |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 15×40 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Design | Piatra |
Gresie maro AVILA AVI32 model piatra 15×40 cm
SKU:
8691273431602
Gresie portelanata TAVOLATO Red 9243 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare rosu
SKU:
3800745924312
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Natural 9242 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare natur
SKU:
3800745924213
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Brown 9241 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745924114
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Beige 9240 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare bej
SKU:
3800745924015
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Living, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Octiva Gold 60x120C cm, alb-auriu, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580492
| Gama | Octiva |
|---|---|
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Alard Bianco 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580454
| Gama | Alard |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Robins Aqua 60×120 cm, albastru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580508
| Gama | Robins |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Marmo Satuario MATT 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
4000000580485
| Gama | Marmo |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Marmo Satuario 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580478
| Gama | Marmo |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Aden Dark Grey ADE2 60×120 cm, model marmura, gri inchis, finisaj lucios
SKU:
8698853207411
| Gama | Aden |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Aden Light Grey ADE1 60×120 cm, model marmura, gri deschis, finisaj lucios
SKU:
8698853207312
| Gama | Aden |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Savona Grey SAO2 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853223213
| Gama | Savona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Himalaya Brown HIM1 60X120 cm, model marmura, portelanata, alb, maro, finisaj lucios
SKU:
8698853190614
| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |






























































