
Gresie
Gresie gri SANTANA 9333 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745933314
Gresie portelanata bej NAVONA 9338 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745933819
Gresie Lieja Hex Bone 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925836490
| Gama | Lieja |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Star Line 60x60x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8684430016729
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853207213
| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
Gresie rectificata Levante Grey, model ciment, 60×60 cm, LEV2, Gri, finisaj lucios
SKU:
8698853205615
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Levante Cream, model ciment, 60×60 cm, LEV4, Crem, finisaj lucios
SKU:
8698853205714
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Levante Beige, model ciment, 60×60 cm, LEV3, Bej, finisaj lucios
SKU:
8698853205813
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model marmura Hama White 6468, 60X60 cm, finisaj lucios
SKU:
3800745646818
Gresie portelenata bej KEROS TAJMAHAL Crema Marfil model marmorat 45×45 cm
SKU:
8432597564474
Gresie portelanata bej SUMATRA 9071 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745907117
Gresie Canada, model lemn, 6060-0098, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005080570
Gresie Pine Decking Beige tip Piatra, 20,4×120,4 cm, culoare Bej
SKU:
3800745606812
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej NEPAL 7349 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745734911
Gresie Garret, model lemn, 6060-0302, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081348
Gresie portelanata tip marmura Marmi White, 30×60 cm, 9519, Alb
SKU:
3800745951912
Gresie bej BOTTEGA 9244 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745924411
| Gama | BOTTEGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie alba/maro BOTTEGA 9245 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745924510
| Gama | BOTTEGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata alba MARMI 9518 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745951813
Gresie Ethera Beige tip piatra, 6217 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745621716
Gresie Luxury White 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8429991279707
Gresie colectia Tessile Acero, cod A004, 33,3×33,3 cm, culoare Gri Inchis
SKU:
8432597550125
| Gama | Tessile |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Perlato tip marmura, 9593 33,3×33,3 cm, culoare gri
SKU:
3800745959314
| Gama | PERLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Evoque Natural 6125, tip ciment, 60×120 cm, culoare natural, finisaj mat
SKU:
3800745612516
Gresie Egeo Perla 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8249991430979
| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej STUDIO 9093 model lemn 60×60 cm
SKU:
3800745909319
Gresie portelenata travertin KEROS TAJMAHAL model marmorat 45×45 cm
SKU:
8432597563866
Gresie rectificata 6595 Enigma Pro Grigio, model ciment, 30×60 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
3800745659511
Gresie portelanata maro AMALFI 9462 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745946215
Gresie Orient Beige 9557, model ornament, 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745955712
Gresie Tirol, model piatra, 9070, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat, 1,09 mp/cutie
SKU:
3800745907018
Gresie tip lemn Matera Taupe 9798, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745979817
Gresie Jatoba tip lemn, 8987 15,5×60,5 cm, culoare crem
SKU:
3800745898712
| Gama | Jatoba |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Move, model ciment, 6060-0283, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080297
Gresie portelanata gri MORINGA 8982 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898217
| Gama | MORINGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata bej MORINGA 8981 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898118
| Gama | MORINGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata gri ACACIA 8994 model lemn tip parchet 15.5×60.5 cm
SKU:
3800745899412
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro ACACIA 8993 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745899313
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |



























































