
Gresie
Gresie Nest Noce 33×66 cm, 32660312, maro, finisaj mat
SKU:
8698541068997
| Gama | Nest |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nest Light Gray 33×66 cm, 32660112, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541069017
| Gama | Nest |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA26, model marmura, 45×45 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853199013
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Arizona Bone, model ciment, 33×66 cm, Crem
SKU:
8698541064562
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model ciment Arizona Light Gray 33×66 cm, Gri
SKU:
8698541064524
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Aura White, model ciment, 40×40 cm, Alb
SKU:
8697497130703
Gresie alba AVENUE 9473 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745947311
Gresie bej FOREST 7401 model lemn 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745740110
| Gama | FOREST |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie mov PANAMA 8298 model textil 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745829815
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Textil |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta portelanata Himalaya tip marmura, 17×52 cm, culoare alb calacatta
SKU:
8435259995616
Gresie portelanata gri ULPIA 7342 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745734218
| Gama | ULPIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA20, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853175819
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Granit Outdoor Grey 9832, tip piatra, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745983210
Gresie Quarry White 6372, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745637250
Gresie Ethernity Tropic 6419, model decor, 60×120 cm, crem, finisaj lucios
SKU:
3800745641950
Gresie Carmen White, model marmura, CMN01REK, 60×120 cm, culoare alb, finisaj mat, 1,45 mp/cutie
SKU:
8691273459507
Gresie portelanata rectificata Tempo Cotton, tip marmura, 75×150 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
8429178305595
Gresie Dakota Dark Grey 1. 60x60x2cm 0.73mp/cut
SKU:
8681575008676
Gresie Sahara Noir 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991492410
Gresie Gress Sp 13 Mm Dark Grey 3756, tip piatra, 20×20 cm, gri
SKU:
3800745375619
Gresie portelanata rectificata Creta Antracita 60×120 cm, finisaj mat
SKU:
4000000557883
| Gama | Creta |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Birou, Bucatarie, Sufragerie, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, gri deschis, EVOQUE LIGHT GREY 6126 R, tip ciment, finisaj mat, 60×120 cm
SKU:
3800745612615
| Gama | Evoque |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Castelo tip marmura, 60×60 cm, culoare Gri
SKU:
8698541008474
| Gama | Castelo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 12 Mm Light Grey 9390, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri deschis
SKU:
3800745939019
| Gama | SP 12 |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 12 Mm Dark Grey 9570, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745957013
| Gama | SP 12 |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Erebus Black, 60x120cm, ERB93PAR, negru, finisaj lucios
SKU:
8691273013877
Gresie portelanata tip piatra Terrazzo Mono Bone, 60×120 cm, 87825110, Gri
SKU:
8698541052118
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Chateau Beige 6130, tip lemn, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745613018
Gresie SG Bianco Dolomiti, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575065469
Gresie Santana Anthracite 9323, tip piatra, 30×60 cm, gri inchis
SKU:
3800745932317
Gresie Parga Natural 9365, tip ciment, 30×60 cm, natural
SKU:
3800745936513
Gresie Parga Grey 9366, tip ciment, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745936612
Gresie Parga Brown 9367, tip ciment, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745936711
Gresie Nordic Natural 9689, tip piatra, 60×60 cm, natural
SKU:
3800745968910
Gresie Cubo White 9712, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971217
Gresie Cubo Mix White 9714, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971415
Gresie Cubo Brown 9713, tip piatra, 60×60 cm, maro
SKU:
3800745971316
Gresie SG Lagom Gra, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575068330





















































