Faianta
Faianta Mirage 2060-0131, model marmura, 60×30 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
5945005085964
Faianta Metro White model marmura 10×20 cm, finisaj lucios, culoare alba
SKU:
8698541025907
| Gama | Metro |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 0.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×20 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Lilly tip decor, 4849 25×50 cm, culoare bej
SKU:
3800745334715
Faianta Kalina Olas Gris, model valuri 3d, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575579
Faianta Kalina Olas Beige, model valuri 3d, 25×50 cm, bej, finisaj mat
SKU:
8432597575548
Faianta Kalina Gris, model ciment, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575517
Faianta Kalina Beige, model ciment, 25×50 cm, bej, finisaj mat
SKU:
8432597575487
Faianta Infinity Structure Grey 4176-4871, tip ciment, 20×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745417616
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462418
Faianta gri July Gris, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518644
Faianta Goldie White, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499117
| Gama | Goldie White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Gioia Lines White 4993, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499315
| Gama | Gioia Lines White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Delice Light Blue 4966, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496611
Faianta Delice Light Blue 4965, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496512
Faianta Celine Beige 4696, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745469615
Faianta Statuario, model marmura, 2051-0208, 50 x 25 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083038
Faianta bej Aquarelle Light Beige, 5965, 25×50 cm
SKU:
3800745596519
Faianta colectia Metal Blanco, cod A087, 30×90 cm, culoare Alb
SKU:
8432597566867
Faianta colectia Tajmahal Onix, cod A068, 25×75 cm, culoare Gri
SKU:
8432597562265
Faianta colectia Tessile Cubik Gris, cod A029, 25×50 cm, culoare Gri
SKU:
8432597545848
Faianta gri PALAZZO 4619 model Piatra 30×60 cm
SKU:
3800745461916
Faianta alba WHITE GLOSS 5254 model 20×30 cm
SKU:
3800745525410
Faianta bej CHIC 5792 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579215
Faianta maro SIENA Brown 5351 model marmura, 20×30 cm
SKU:
3800745535112
Faianta bej PASTEL Light Beige 5846 model lemn 25×40 cm
SKU:
3800745584615
Faianta bej PANAMA 5442 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544213
Faianta gri MYSTIC 2850 model Ciment 20×50 cm
SKU:
3800745285017
Faianta maro LUCIA 5593 model Lemn 20×50 cm
SKU:
3800745559316
Faianta tip marmura cu aspect tridimensional Celine Light Beige 4697, 30×60 cm, Crem
SKU:
3800745469714
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Cream 4745, 25,5×75,5 cm, Crem
SKU:
3800745475100
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Aqua 4743, 25,5×75,5 cm, Turcoaz
SKU:
3800745474312
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Red 4746, 25,5×75,5 cm, Rosu
SKU:
3800745474619
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alb model tip piatra Celine White, 4695, 30×60 cm
SKU:
3800745469516
Faianta alba DELPHI WHITE 4856-4928, tip marmura, finisaj lucios, 25x50cm
SKU:
3800745485615
Faianta cu aspect 3D Celine Blue 4693, 30×60 cm, Albastru
SKU:
3800745469318
Faianta cu aspect 3D Celine Light Blue 4694, 30×60 cm, Albastru deschis
SKU:
3800745469417
Faianta tip marmura Venato White, 30×60 cm, 4702, Alb
SKU:
3800745470215
Faianta tip marmura 3D Leaves 4705 30×60, bej
SKU:
3800745470512
Faianta bej model tip mozaic Tessile Cubik Beige, A029, 25×50 cm
SKU:
8432597545800
Faianta bej model tip lemn Aquarelle Beige, 5966, 25×50 cm
SKU:
3800745596618














