Faianta
Faianta Lilly tip monocolor, 4852 25×50 cm, culoare galben
SKU:
3800745485219
Faianta Colorline, model monocolor, 2051-0200, 50 x 25 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081782
Piesa decorativa Lilly Art tip decor, 4854 25×50 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745485417
| Gama | Lilly Art |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta Colorline, model monocolor, 2051-0201, 50 x 25 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081805
Gresie 6224 Nature Green tip ciment, 45 x 45 cm, culoare verde
SKU:
3800745622416
Faianta 4876 Tessuto Taupe tip textil, 30 x 60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745487619
Faianta 4874 Nature Green tip ciment, 30 x 60 cm, culoare verde
SKU:
3800745487411
Faianta 4877 Tessuto Lila tip textil, 30 x 60 cm, culoare mov
SKU:
3800745487718
Piesa decorativa 4880 Marquina Vine tip marmura, 30 x 60 cm, culoare alb
SKU:
3800745488012
Faianta rectificata Tessuto Cream tip textil, 30×60 cm, culoare crem
SKU:
3800745487510
Faianta Delphi Wood tip lemn, 4859 25×50 cm, culoare maro
SKU:
3800745485912
Faianta Delphi Waves White tip marmura, 25×50 cm, culoare alb
SKU:
3800745485714
Faianta rectificata Marquina Leaves White 4882 tip marmura, 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745488210
Faianta rectificata Marquina Leaves Brown 4833, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745488319
Faianta Creativo, model piatra, 2051-0198, 50 x 25 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
5945005081744
Faianta maro LEGEND 5581 model Piatra 25×50 cm
SKU:
3800745558111
Faianta Brickstone White (GPR-R) 16.3X51.7R 0.85mp/cut
SKU:
8435259942252
| Gama | Brickstone |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.85 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Olimpia tip piatra, 10×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8424925821823
Faianta Oslo Gris 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496227
| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Oslo Nogal 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496203
| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Fargo Perla 16.3X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496173
| Gama | Fargo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Fargo Mix 16.3X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496166
| Gama | Fargo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Dublin Taupe (GPR) 17X52 1.34mp/cut
SKU:
8435259921226
Faianta Adobe tip caramida, 23×46 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8432597513571
Faianta Adobe Gris, tip piatra, 23×46 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8432597513533
Faianta bej interior / exterior ADOBE BEIGE model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513496
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Brown, 25X40 cm, crem, cod 4679
SKU:
3800745467918
Faianta gri PALAZZO 4618 model Piatra 30×60 cm
SKU:
3800745461817
Faianta gri PERLATO 4625 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462517
Faianta bej PERLATO 4623 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462319
Faianta neagra TESSILE ACERO model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545565
Faianta bej TAJMAHAL TRAVERTINO model marmorat 25×75 cm
SKU:
8432597562357
Faianta maro TESSILE TAUPE model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545640
Faianta maro BRONX ACERO model piatra 25×50 cm
SKU:
8432597546241
Faianta bej deschis BRONX CUERO model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597546326
Faianta gri Cartago Gris model marmorat 25×75 cm
SKU:
8432597562685
Faianta crem TIBETSTONE TBT56 model Monocolor 25×75 cm
SKU:
8691273007357
Faianta crem ELISA 7044 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745704419
Faianta gri ABITARE 5968 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596816
Faianta mov IZOLA 5895 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589511














