Faianta
Faianta Belvedere Anthracite 4956, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis, finisaj lucios
SKU:
3800745495614
| Gama | Belvedere |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Carina Mix Brilliant, model mozaic, CRN00, 30×60 cm, culoare gri, finisaj lucios, 1,09 mp/cutie
SKU:
8691273221609
Piesa decorativa Lilly Print tip decor, 4855 25×50 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745485516
| Gama | Lilly Print |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta alb IZOLA 5894 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745322118
Faianta rectificata 4941 Vertus Black 30×60 cm, model marmura, culoare neagra
SKU:
3800745494112
Faianta Verano White 10×30 cm VRO01, alb, finisaj lucios
SKU:
8691273198703
| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Alb |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Kartepe Anthracite KAR2, 30×60 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853127313
| Gama | KARTEPE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Aura White, model marmura, 30×60 cm, Alb, finisaj lucios
SKU:
8697497113072
Faianta Country Grafito 32×48 / Artesa Mix 34X50 mp/cut
SKU:
8429991921460
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Brick Blue, 4749, 25.5×75.5 cm
SKU:
3800745474916
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro interior / exterior RODENO MIX model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560186
Faianta rectificata Trevi Grey 4980, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
3800745498011
Faianta rectificata Nobile Anthracite 4942, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745494211
Faianta Nairobi Brown 4978, tip marmura , 30×60 cm, maro
SKU:
3800745497816
Faianta Nairobi Beige 4977, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745497717
Faianta gri ABITARE 5967 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596717
Faianta 4873 Nature Natural tip ciment, 30 x 60 cm, culoare gri
SKU:
3800745487312
Faianta Lilly tip monocolor, 4851 25×50 cm, culoare crem
SKU:
3800745485110
Faianta gri TESSILE GRIS model modern 25×50 cm
SKU:
8432597545688
| Gama | TESSILE |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri CHIC 5795 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579512
Faianta maro ELISA 7045 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745704518
Faianta albastra DIANA 7151 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745715118
Faianta bej interior / exterior PIEDRA NATURAL model piatra 32×46 cm
SKU:
8432597557827
Faianta Adarve Arena (GPR) 30×60 1.09 mp/cut
SKU:
8435259940906
Faianta Rectificata Helios 1. 30×90 cm model marmura
SKU:
8692844916702
Faianta verde IZOLA 5897 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745323610
Faianta Aquarelle Grey 3231, tip lemn, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745323115
Faianta tip marmura cu aspect 3D Bianco Onda White 4734, 25,5×75,2 cm, Alb
SKU:
3800745473414
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Tigris tip piatra, 15×45 cm, culoare gri
SKU:
8424925824466
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Beige, 25X40 cm, crem, cod 4678
SKU:
3800745467819
Faianta verde Izola 5898 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589818
Faianta alb CHIC 5793 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579314
Faianta mov PANAMA 5446 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544619
Faianta mov PANAMA 5445 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544510
Gresie Magma Light Gray 60×120 cm 71630110
SKU:
8698541038082
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Gray 60×120 cm 71630010
SKU:
8698541038075
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Massive Wood Touch Almond 60×120 cm 48610110
SKU:
8698541078040
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie City Ice White 60x60x0.85 cm 76660210
SKU:
8698541069529
| Gama | City |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Rock 30x60x0.72 cm 62360210
SKU:
8698541062407
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Ice 30x60x0.72 cm 62360510
SKU:
8698541064654
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |














