Catalog online
Piesa decorativa Botticino Gold Beige 2924, tip marmura, 7×75.5 cm, bej
SKU:
3800745292411
| Gama | BOTTICINO |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 7×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Lines Light Grey 2919, tip ciment, 7×75.5 cm, gri deschis
SKU:
3800745291919
| Gama | CORONA |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 7×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Parchet Classic 8mm Derin Oak – Mese 32 AC4 FC088 1.899mp/cut
SKU:
8696681036326
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 197 mm |
| Cod produs | FC088 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Ranga lata, diverse dimensiuni, LT34604, LT34606
SKU:
6421948346069
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT34604, LT34606 |
Cheie tubulara impact hexagonala 3/4″ 19mm Yato YT-1070
SKU:
5906083910708
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1070 |
Cheie tubulara impact hexagonala 3/4″ 21mm Yato YT-1071
SKU:
5906083910715
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1071 |
Grebla cu dinti rasuciti 350 mm, cu coada LUMYTOOLS LT35871
SKU:
6421948358710
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT35871 |
Gresie model ciment Arizona Light Gray 33×66 cm, Gri
SKU:
8698541064524
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Arizona Bone, model ciment, 33×66 cm, Crem
SKU:
8698541064562
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA26, model marmura, 45×45 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853199013
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nest Light Gray 33×66 cm, 32660112, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541069017
| Gama | Nest |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nest Noce 33×66 cm, 32660312, maro, finisaj mat
SKU:
8698541068997
| Gama | Nest |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |














