Catalog online
Tava ceramica Schmitter 35x26cm, visiniu
SKU:
5948736004808
TELEVIZOR LED JVC HD 81CM SMART CLASA E NEGRU S2VH3300
SKU:
4975769482786
| Culoare | Negru inchis |
|---|---|
| Clasa energetica | Clasa E |
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x RF 1 x Composite In 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out |
| Sistem de operare | Android |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tehnologia audio | NICAM Stereo Dolby Digital Plus (DD+) Surround Sound Equalizer (5 band) GER(D)+ |
Televizor LED Smart Allview 40iPlay6000-F 101 cm Full HD VIDAA
SKU:
5948790017820
| Brand | Allview |
|---|---|
| Model | 40iPlay6000-F |
| Tip produs | Direct LED |
| Clasa energetica | E |
| Greutate neta | 5.6 |
| Culoare | negru |
| Tensiune | 100 – 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 / 60 |
| Alte caracteristici | Aplicatii peinstalate: Netflix/Prime Video/Youtube/VIDAA FREE/Disney Plus; media player integrat; Intervale de frecventa receptionate ATV:47.25MHz?865.25MHz, DVB-C: 50 MHz ~ 858 MHz, DVB-T: 174 MHz ~ 230, MHz, 470 MHz ~ 860 MHz, DVB-S/S2: 950 MHz ~ 2150 MHz; functii speciale EPG, HDMI CEC , HDMI ARC |
| Continut pachet | cablu alimentare, certificat garantie, manual utilizare, stand, telecomanda |
| Diagonala display | 101 |
| Tip TV | Smart TV |
| Display | Full HD |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Dimensiuni | 90.5 x 55.8 x 23.7 |
| Greutate | 5.55 |
Televizor LED VIVAX 40LE115T2S2T 100 cm Full HD Negru Non Smart TV 2023
SKU:
3856005191475
Televizor Smart Tech 43UG02V, 109 cm, UHD 4K, Negru, Wi-Fi, Bluetooth, Dolby Audio
SKU:
5999862467432
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ 2.5MM 25KG BAUMIT
SKU:
5945752000876
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 6 |
| Greutate | 25 |
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ Alb Natur ADEPLAST 25KG
SKU:
5945762003249
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 5 |
| Greutate | 25 |
Tencuiala decorativa mozaicata Oskar 9718 25 kg, maro, interior-exterior, granulatie
SKU:
5946062005728














