Catalog online
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Burghiu SDS+ 20×460 mm LUMYTOOLS LT23900
SKU:
6421948239002
Balama sudabila cu umar saiba alama VORMANN
SKU:
5949004616983
Placa Gips-Carton 9.5x1200x2600mm, standard Siniat Nida Smart 190137
SKU:
6423077000850
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 9.5 mm |
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 16mm Yato YT-1682
SKU:
5906083916823
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1682 |
Rindea pentru rigips 250 mm LUMYTOOLS LT25902
SKU:
6421948259024
Piesa decorativa 2649 IZOLA STRIPE GREEN 5×50 cm
SKU:
3800745264913
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Role pentru porti culisante tip T EVERPRO
SKU:
6421000011935
Amorsa concentrata pentru exterior si interior Innenweiss 4L
SKU:
5948596012425
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 4 L |














