Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Gresie portelanata Cesarom Rovere 60x15 cm, model lemn, rectificata, maro” în coș deoarece stocul este insuficient (0.02 rămase).
Bocanci de protecție Jena S3, 43, piele neagră, imblăniți, antiperforare, PU/PU
SKU:
8591806234901
148,00 lei
| Tip produs | Incaltaminte |
|---|---|
| Model | Bocanci rezistenti la inghet |
| Culoare | Negru, Rosu |
| Dimensiune | 43 |
| Grad de protectie | S3 |
Dispozitiv de copiat contur ECHER 130mm plastic albastru/negru 1 bucata
SKU:
4006885694903
75,00 lei
Racletă pentru rosturi Feroshop 5570000, metal, 2,5-6 mm, cu rola integrată
SKU:
4006885557000
69,50 lei
Hidrofor Wasserkonig FS536625, 1100W, fonta, 24L, 66L/min, 53m inaltime refulare
SKU:
6425266615432
773,00 lei
| Tip produs | Hidrofoare de mica adancime |
|---|---|
| Tensiune | 230/50/1 |
| Putere | 1100 |
| Lungime cablu | 1.5 |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Greutate neta | 17.7 |
| Greutate bruta | 19.3 |
| Debit maxim refulat (l/min) | 66 |
| Adancime de aspiratie (m) | 9 |
| Inaltime de refulare (m) | 53 |
| Capacitate butelie (l) | 24 |
| Tipul de apa vehiculata | ape curate |
| Material corp pompa | fonta |
| Infasurare stator | aluminiu |
| Garnitura mecanica | Ceramica/Grafit/NBR |
| Clasa de izolatie | F |
Cutie pentru chei Yale YKB/200/CB2, metal, negru, 200x160x80 mm, închidere cu cifru
SKU:
5010609081572
104,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Material | Metal |
Siguranță automată Schneider ACTI9 1P 20A curba B 6kA
SKU:
3606480086540
22,00 lei
| Tip produs | Siguranta automata |
|---|---|
| Tensiune | 220 V |
| Amperaj | 20 A |
| Capacitate de rupere | 6000 A |
| Numar poli | 1P |
| Curba de declansare | B |
Spot LED Rabalux Dannet 115mm alb neutru IP44 alimentare solară 0.24W
SKU:
5998250379753
40,50 lei
| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 0,24 W |
| Temperatura culoare (K) | 4.000 K |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 120 mm |
| Latime | 115 mm |
| Adancime | 115 mm |
| Diametru | 115 mm |
| Gama | Rabalux 7975 |
| Pentru | Gradina |
| Alte caracteristici | acumulator AA, Ni-Mh, 400mAh |
| Alimentare | Cu energie solara |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa solara, Spot |
| Cod produs | Rabalux 7975 |
Pendul Rabalux Ghita E27 max. 1x20W, alb/negru, H120cm, metal, design modern
SKU:
5996595720285
222,50 lei
| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 210 mm |
| Gama | Rabalux 72028 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72028 |
DIBLU CU SURUB SM 8×160 EVP336-8160/SM08160
SKU:
5907704407324
0,85 lei
| Material | Otel zincat/Plastic PP |
|---|---|
| Culoare | gri |
Capac rotund Vodaland PP negru D.800mm H.80mm pentru canalizare exterioară
SKU:
6426282034511
269,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 80 mm |
| Diametru | 800 mm |
| Alte caracteristici | Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Culori rezistente, Anticoroziv, Rezistenta in timp, De folosinta indelungata |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Constructii, Parc, Spatii publice |
| Greutate | 6,42 kg |
Capac canalizare fonta rotund 700 mm C250 negru Standart Park 28 kg
SKU:
6426282034023
582,50 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Suport sustinere, Finalizare |
| Material | Fonta |
| Diametru | 700 mm |
| Culoare | Negru intens |
| Adancime | 80 mm |
| Greutate | 28 kg |
Gresie portelanata Cesarom Rovere 60×15 cm, model lemn, rectificata, maro
SKU:
5945005086305
98,00 lei
| U.M. | cutie |
|---|---|
| Culoare | maro |
Gresie portelanata Cesarom Rovere 60×15 cm, model lemn, gri, rectificata
SKU:
5945005086312
98,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | cutie |
| Culoare | grej |
Baterie chiuveta bucatarie Ferro Zumba Slim 2F BZA43M verde menta monocomanda cu pipa
SKU:
5902194996105
405,00 lei
| Tip baterie | Chiuveta bucatarie |
|---|---|
| Material | Crom |
| Finisaj | Mat Cromat |
| Culoare | Verde menta |
| Continut pachet | 1 x Baterie cada si dus |
| Montaj | Pe blat |
Air Wick Rezerve odorizant camera Floare de cires 250ml roz
SKU:
5997321757964
22,00 lei
| Tip produs | Rezerve |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Lungime | 20 mm |
| Latime | 20 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Greutate | 100 g |
| Cantitate | 250 ml |
Ruleta de buzunar Ramforsată 10m x 25mm cu autoblocare, plastic, cauciuc, oțel
SKU:
6421948101408
37,00 lei
Miniferăstrău cu lanț GRAPHITE 58GE116 18V Li-Ion 10 cm, fără fir, 0-20000 rpm
SKU:
5902062082541
465,50 lei
| Alimentare | Acumulator |
|---|---|
| Tip motor | Electric |
Prelungitor Inlet EL0037317 6 prize 1.5m alb pentru interior 230V IP20
SKU:
5949027084998
18,50 lei
| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Pentru | Casa/Birou |
| Utilizare | Interior |
| Numar prize | 6 |
| Culoare | Alb |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa | IP20 |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Dispenser manual tesa 57395 cu bandă ambalare 50m x 48mm pentru utilizare profesională
SKU:
4042448022240
66,50 lei
| Brand | tesa |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | pentru ambalare |
| Dimensiuni | 240 x 150 |
Motoferăstrău Ruris DAC 456RS, 3 CP, 45 CC, 40 cm, benzină, alb-portocaliu
SKU:
6424340814006
752,50 lei
| Tip pornire | Sfoara |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Tip motor | 2 timpi |
| Material | Plastic Metal |
| Continut pachet | 1 x Drujba |
| Culoare | Alb Portocaliu |
| Putere | 3 cp |
| Capacitate cilindrica | 45 cm³ |
| Capacitate | 590 ml |
| Capacitate rezervor ulei | 260 ml |
| Greutate | 6.5 Kg |
Aparat de sudura RURIS AS160MMA 160A invertor portocaliu 5kg
SKU:
6424340488160
641,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Tip produs | Invertor/Aparat sudura |
| Frecventa(Hz) | 50…60Hz |
| Greutate | 5 kg |
| Tensiune | 230V |
Soluție de dezghetare -25°C 750ml Kentaur pentru sticlă auto
SKU:
5997074525483
15,00 lei
| Brand | Kentaur |
|---|---|
| Greutate | 1.000000 |
Sandwich maker Akai ASM-178, 750W, negru, 2 sandwich-uri, placi antiaderente
SKU:
4905192732066
143,00 lei
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Tip produs | Sandwich-maker |
| Material | Metal |
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Manual utilizare 1 x Sandwich maker |
| Putere | 750 W |
| Trepte de putere | 1 |
| Tensiune | 220 V 240 V |
| Alte caracteristici | Protectie supraincalzire Indicator luminos Placi Antiaderente |
| Caracteristici cheie | Picioruse anti-alunecare Depozitare pe verticala |
| Lungime | 23 cm |
| Latime | 23 cm |
| Inaltime | 8 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Lungime cablu | 70 cm |
Cazan pe peleți Fornello Pellet King 25 kW, 70 kg rezervor, otel, automatizat, telecomanda
SKU:
6427100199085
7.995,00 lei
| Model | Pellet King 25 |
|---|---|
| Utilizare | Incalzire |
| Alte caracteristici | Conductor de apa |
| Greutate | 180 kg |
| Clasa energetica | A+ – G |
| Dimensiuni | 140 cm x 59 cm x 75 cm |
| Capacitate | 70 kg |
| Consum | 2 kg |
| Material corp | Otel |
| Alimentare | Peleti |
| Tensiune | 220 V |
| Culoare corp | Negru |
Robinet coltar inox 1/2″ argintiu modern IEL-CC12 pentru apa potabila
SKU:
6421000048108
15,50 lei
| Tip produs | Robinet coltar |
|---|---|
| Presiune max. de lucru | 10 bar |
| Utilizare | Apa potabila, Apa menajera |
| Tip maner | Rotita |
| Racord | 1/2″x1.2″ |
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
Odorizant camera Misavan You 750ml parfum floral fructat
SKU:
6422768041103
61,00 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | You |
| Capacitate | 750 |
| Utilizare | in orice incapere |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 1.5m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945227
56,50 lei
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 3m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945425
77,00 lei
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand Moes 6 prize, 3680 W, 3 m, negru, interior, plastic
SKU:
3414971945548
125,50 lei
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |














