Catalog online
CERESIT CS25 SILICON SANITAR ANTRACIT 280ML 1573395/2919015
SKU:
4015000407274
29,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | antracit |
CERESIT CS25 SANITAR CARAMEL 280ML 1573788/2919699
SKU:
4015000407250
29,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | caramel |
CERESIT CS25 SANITAR JASMINE 280ML 1574779 / 2920442
SKU:
4015000407304
29,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | jasmin |
CERESIT CS25 SANITAR TERRA 280ML 1573243/2922268
SKU:
4015000407236
29,50 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | pamantiu |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
760015 MELLERUD SOLUTIE PT INDEPARTAT CALCAR SI RUGINA 0.5L 760015
SKU:
4004666110277
29,50 lei
| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | pulverizare |
CERESIT CS25 SANITAR GRI 280ML 1574669/2920781
SKU:
4015000407212
29,50 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | gri |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
PERIE GRATAR LEMN 2IN1 – ED7783
SKU:
8711252347783
29,50 lei
| Brand | BBQ Collection |
|---|---|
| Greutate | 0.12kg |
| Cantitate | 1buc |
CERESIT CS25 SANITAR CHOCOLATE 280ML 1573873/2922274
SKU:
4015000409117
29,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | chocolate |
Faianta tip marmura Novel Beige, 20X50 cm, crem, cod 4698
SKU:
3800745469813
29,99 leiMP
| Gama | Novel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Disc abraziv tip oala, 100mm, diverse granulatii, LT08666, LT08668
SKU:
6421948086682
30,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT08666, LT08668 |
Cheie combinata cu clichet 17mm Yato YT-0198
SKU:
5906083901980
30,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0198 |
Set chei imbus 9 buc 1.5-10mm CR-V Yato YT-0501
SKU:
5906083905018
30,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0501 |
Cheie tubulara de impact HEXA adanca 1/2″ 23mm Yato YT-1043
SKU:
5906083910432
30,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1043 |














