Catalog online
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător 3m Entac S1, plastic, 250V, IP20
SKU:
5999097978147
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Alb |
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător protecție supratensiune 1.8m Entac S1SP
SKU:
5999097978307
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,8 m |
| Culoare | Alb |
Proiector ambiental pentru gradina, Antal Crom 2xGU10, 35W IP44 EL0033130
SKU:
5949027077198
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 35 W |
| Material | Otel inoxidabil |
Proiector Samsung-LED 100W Lumina naturala VtacPro – SKU-416 VT-100
SKU:
3800157629133
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 100 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector Samsung-LED 30W Lumina naturala VtacPro – SKU-404 VT-30
SKU:
3800157629058
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 30 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector Samsung-LED 50W Lumina naturala VtacPro – SKU-410 VT-50
SKU:
3800157629096
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 50 W |
| Material | Aluminiu |
PU-BEC LED A60 10W/E27/RGB TUYA WIFI/BLUETOOTH EL0060533 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027124083














