Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Pavaj relief cu sanfren 5cm Elpreco, gri” în coș deoarece stocul este insuficient (0.068 rămase).
Parchet varioclic premium plus BERGAMO 12 mm PP-513
SKU:
6426947066512
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-513 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus MILANO 12 mm PP-512
SKU:
6426947066536
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-512 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus PALERMO 12 mm PP-514
SKU:
6426947066543
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-514 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclic Standard Koycegiz, 8mm, AC4, maro, 2.3071mp/cut
SKU:
6426947062279
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclick Extensive SIENA 8MM 4V 2.3071mp/cut
SKU:
6426947060497
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet VC8155NP/BY Vintage Classic 1285*192 10mm 1.73mp/cut
SKU:
8680734030898
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8155 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 AC4 |
| MP/Cutie | 1.73 |
Parchet Vicovero Stejar K469, 12mm, AC4/32, Click, 1288x195mm
SKU:
5907555425751
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 195 mm |
| Cod produs | K469 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC6 |
Parchet Zambak Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311367994
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1205 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Pendul Rabalux Ghita E27 max. 1x20W, alb/negru, H120cm, metal, design modern
SKU:
5996595720285
| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 210 mm |
| Gama | Rabalux 72028 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72028 |
Perie cupă VERTO 75mm din sârmă de oțel pentru polizoare unghiulare
SKU:
5902062070890














