Catalog online
Termostat de imersie EVP-TI include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421000016091
66,00 lei
| Greutate | 0.27 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Brand | Everline |
| Material | Metal/Plastic |
| Culoare | Alb |
TERMOSTAT MECANIC BM-01 TR92 91180 incl taxa verde 0.12lei fara tva
SKU:
6426206700317
55,00 lei
| Greutate | 0.14 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat centrala |
Gresie rectificata Classica Aqua – High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bleu
SKU:
4000000577553
81,00 leiMP
| Gama | Classica |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bleu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Pearl Statuario – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb
SKU:
4000000577546
97,00 leiMP
| Gama | Pearl |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Panda White – Special High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-negru
SKU:
4000000577539
81,00 leiMP
| Gama | Panda |
|---|---|
| Culoare | Alb-Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Atomic Blue – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare albalbastru
SKU:
4000000577522
97,00 leiMP
| Gama | Atomic |
|---|---|
| Culoare | Alb-Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Oren Travertino – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare bej
SKU:
4000000577515
97,00 leiMP
| Gama | Oren |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Camel Gold – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bej
SKU:
4000000577492
97,00 leiMP
| Gama | Camel |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
A9 APLATENCOPLAST SILICON A9 SC2 SANDRE 24KG 5756783
SKU:
5948596021380
192,00 lei
| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Alb, Gri |
| Greutate | 24 kg |
INCARCATOR DE RETEA USB,2.4A – SA 24USB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
5999084949129
47,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 100 – 240 V |
MISAVAN INFINEZZA HARTIE IG PARFUMATA 3STR ALOE VERA 8BUC/SET 90027604
SKU:
6422768061644
17,50 lei
| U.M. | set |
|---|
Lampa Solara Camping cu Incarcator Telefon 3000070 include taxa verde 0.5 lei fara TVA
SKU:
6426315002616
84,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Furtun flexibil dus conic, PVC 150 cm, negru/crom W43
SKU:
5902194985642
46,50 lei
| Material | PVC |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
MECANISM UNGHIULAR 4688000
SKU:
4006885468801
109,00 lei
| Material | Plastic, Zinc turnat sub presiune |
|---|---|
| Greutate | 0,3 kg |
| Diametru | 36 mm |
| Lungime | 161 mm |
Rigola/ Canal Dus Fit&Go 550MM cu Grila Dubla Crom Mat/Placi C APZ13 Double9-550 ALCA259
SKU:
8595580571443
863,50 lei
| Tip produs | Rigola dus completa |
|---|---|
| Pentru | Dus |
SAVANA BAZA ULTRAREZIST PASTEL EXT/INT 2.25L
SKU:
5948596010971
111,00 lei
| Greutate | 3.40 |
|---|---|
| Tip produs | Baza pastel |
| Brand | Savana |
| Culoare | Alb |
| Volum | 2,25 L |
REZERVOR WC SEMIINALTIME AP116 NATURA 13643011
SKU:
4025416120605
290,50 lei
| Greutate | 3.15 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 7,5 L |
| Latime | 34 cm |
REZERVOR WC SEMIINALTIME AP117 MONTANA DUO 13653011
SKU:
4025416728955
300,50 lei
| Brand | Geberit |
|---|---|
| Montaj | pe vas WC |
| Model | AP117 |
| Culoare | alb |
| Material | ASA |
APLICA LY ORBIT AP1 LY-3071 include taxa verde 0.6 lei fara tva
SKU:
5944009059650
113,00 lei
| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | Orbit |
ROBINET INSTANT EL APA STORM IEWH02 include taxa verde 0.50 lei fara tva
SKU:
4216508856162
270,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Storm |
INSTANT 11 L TN 90042
SKU:
6426206700027
1.061,00 lei
| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 34cm |
| Latime | 14.5cm |
| Montaj | perete |
INSTANT 7 L TN 90044
SKU:
6426206700010
665,50 lei
| Brand | Calore |
|---|---|
| Gama | Compact |
| Lungime | 30cm |
| Latime | 12cm |
| Montaj | perete |
CENTRALA TERMICA CARES S 24 EU + KIT EVACUARE 3301637+3318073 include taxa verde 17 lei fara tva
SKU:
3234090867565
3.449,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 30 + KIT EVACUARE 3302124+3318073 include taxa verde 21 lei fara tva
SKU:
3234090881257
5.203,00 lei
| Tip produs | Cazan in condensatie |
|---|---|
| Model | CLAS ONE 30 WIFI |
| Pentru | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Dimensiuni | 74,5 cm x 40 cm x 38,5 cm |
INTRERUPATOR AUTOMAT 40A, 1P+N 4500 AC 40A (EZ9P32640/A9N21551) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940157
64,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | EZ9P32640 |
| Culoare | gri |
| Montaj | sina DIN |
Chit gresie/faianta KERACOLOR FF 114 Antracit Mapei 2KG 5N11428A
SKU:
8022452064760
27,00 lei
| U.M. | cutie |
|---|---|
| Culoare | antracite |
Chit gresie/faianta KERACOLOR FF 112 Gri Mediu Mapei 2KG 5N11228A
SKU:
8022452064746
27,00 lei
| U.M. | cutie |
|---|---|
| Culoare | medium grey |














