Catalog online
LT08500 SUPORT CIRCULAR SMIRGHEL, 125mm, prindere scai, pentru flex
SKU:
6421948085005
16,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
POMPA DE APA DIN PLASTIC,3000L/H,TIJA 8MM 2207000
SKU:
4006885220706
101,50 lei
| Material | Plastic |
|---|---|
| Greutate | 1 Bucati |
MF0011-54053 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM RECE 20W include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116841
25,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750ML 31213
SKU:
6422768023147
16,50 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 750 |
| Model | 4 in 1 |
| Culoare | albastru |
| Utilizare | geamuri |
MISAVAN GEL WC CU CLOR 4 IN 1 1L 90012556
SKU:
6422768032477
15,50 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 1000 |
| Utilizare | vas WC |
677144 – Polizor unghiular Ag 125 750W Epto Plus / P[W]: 750 include taxa verde 4 lei fara tva
SKU:
5949094008217
210,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
SAVANA BAZA ULTRAREZIST PASTEL INT/EXT 9L
SKU:
5948596011022
387,00 lei
| Greutate | 13.59 |
|---|---|
| Tip produs | Baza pastel |
| Brand | Savana |
| Culoare | Alb |
| Volum | 9 L |
PUNGI CONGELATOR SOLID 1KG/2KG 30X20CM UZ CASNIC 100BUC/SET 010953
SKU:
5948908009532
11,00 lei
| U.M. | set |
|---|
PUNGI CONGELATOR SOLID 3L/KG 35X25CM UZ CASNIC 100 BUC/SET 010954
SKU:
5948908009549
14,50 lei
| U.M. | set |
|---|
PUNGI CONGELATOR SOLID 5L/KG 40X30CM UZ CASNIC 100 BUC/SET 010955
SKU:
5948908009556
20,00 lei
| U.M. | set |
|---|
APLICA EXTERIOR RL YORK 2 JOS RUSTIC KL8301 include taxa verde 0.6 lei fara tva
SKU:
5944009052484
81,00 lei
| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | York |
| Latime | 13.5cm |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 0.75L
SKU:
5946062002475
51,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |














