Catalog online
- Nu poți să adaugi „Plinta fonta 1OC, 395x315 mm - 660324” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
SACI MENAJ 240L 10/SUL SUPER REZISTENTI 6150 MISAVAN
SKU:
6422768013711
18,50 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Material | LDPE |
| Culoare | negru |
SOUDAL Adeziv bicomponent 50ml + spray 200ml 155961
SKU:
5411183176355
26,00 lei
| Greutate | 0.47 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv epoxi |
| Brand | Soudal |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Cianoacrilat/Aerosoli |
| Volum | 100/400 g |
MISAVAN BRIZA DE PARFUM NR.41 ASFINTIT IN TOSCANA 200ML 90034909
SKU:
6422768064096
18,50 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | Asfintit in Toscana |
| Capacitate | 200 |
| Utilizare | odorizare si eliminare mirosuri neplacute din incaperi |
RAMIFICATIE PP D. 110/110*45
SKU:
6420347001203
14,50 lei
| Greutate | 0.35 |
|---|---|
| Tip produs | Ramificatie |
| Material | Polipropilena |
| Brand | Teraplast |
CERESIT CS25 SANITAR SILVER 280ML 1573268/2919055
SKU:
4015000407267
29,50 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | gri silver |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
CERESIT CE 40 5KG GRI CHIT FLEXIBIL 2164855
SKU:
9000101106626
59,00 lei
| Greutate | 5.00 |
|---|---|
| Tip produs | Chit rosturi |
| Brand | Ceresit |
| Gama | CE40 |
| Material | Ciment cu substante minerale si polimeri |
| Culoare | Gri |
Vata minerala de sticla Isover Domo 10 MPS, 7500x1200x100mm
SKU:
5945780803620
130,50 lei
| Grosime | 100 mm |
|---|---|
| Model | Domo 10 |
| Material | fibre vata minerala de sticla |
| Dimensiuni | 7500×1200 mm |
| Culoare | Galben |
| Izolatie fonica | Da |
| Suprafata acoperita | 9 mp/rola |
| Utilizare | Mansarde, Pereti exteriori, Poduri |
760041 MELLERUD SOLUTIE PT PETE DE CIMENT PT MARMURA SI PIATRA 1L
SKU:
4004666110529
49,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
CERESIT CT84 EXPRESS STD B3 750ML 2099587/2952265
SKU:
7611445032407
41,50 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual, cu pai |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe lemn, placi OSB, sticla, metal, beton, suprafete bituminoase, gips-carton |
Usa interior universala Stilton Alb Mat 70 cm
SKU:
4000000575023
897,00 lei
| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Cement Light 80 cm
SKU:
4000000575054
897,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Stilton Alb Mat 80 cm
SKU:
4000000575016
897,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 70 cm
SKU:
4000000575047
897,00 lei
| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Steel Ash 70 cm
SKU:
4000000575078
897,00 lei
| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 80 cm
SKU:
4000000575030
897,00 lei
| Culoare | Antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Steel Ash 80 cm
SKU:
4000000575061
897,00 lei
| Culoare | Antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
TEU PPR 20 63141020
SKU:
6426227000793
0,80 lei
| Brand | Firat |
|---|---|
| Diametru | 20 |
| Utilizare | Pentru racordarea tevilor din PP Pres |
| Material | PPR |
| Temperatura de lucru (grade C) | 95 |
| Culoare | alb |
CERESIT TS 61 SPUMA MONTAJ 300ML 1612423
SKU:
4740008200755
26,50 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | interior / exterior |
Conductor Fy (6.0) / maro /ml
SKU:
5944011009841
5,10 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| Material | Cupru/PVC |
| U.M. | ml |
| Culoare | maro |
CERESIT CE 40 2KG CARAMEL CHIT FLEXIBIL 1488224
SKU:
5946043001282
32,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | cutie |
| Culoare | caramel |
CERESIT CS15/CS125 SILICON SANITAR RAPID TRANSP 280ML 1978448/2325375/2681131
SKU:
9000100967297
25,00 lei
| Tip produs | Material de etansare |
|---|---|
| Culoare | Transparent |
LAC PT PIATRA IDEAL INCOLOR 0.75L
SKU:
5946046003269
36,00 lei
| Tip produs | Lac |
|---|---|
| Aplicabilitate | Beton, Lemn, Metal, Zidarie, Tencuiala |
| Culoare | Incolor |
SAVANA Vopsea Superlavabila Superalba Ultrarezist INT 15L
SKU:
6420319146000
507,00 lei
| Greutate | 24.40 |
|---|---|
| Tip produs | Vopsea lavabila |
| Brand | Savana |
| Culoare | Alb |
Balamale aplicate usi 100*70 argintiu EV-BA10075B
SKU:
6421000011317
21,50 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | set |
SOUDAL Adeziv Fix All High Tach Alb 290 ml 119381
SKU:
5411183089532
25,99 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
EMAIL HAMMER ARGINTIU 0.75L
SKU:
5946046015439
46,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | cutie |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 0.75 |
| Brand | Hammer |
BANDA ALUMINIU 50M*50MM ARGINTIU MAT 30UM,LINER 63632-00002-00/63632-00002-01
SKU:
4042448906045
61,00 lei














