Catalog online
CORP IP 65 CU LED 40W(ECHIV.2X36W)6500K-Y (27968) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668027968
190,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Putere | 40W |
| Tensiune | 220-240V |
Corp Led Samsung 120cm 120LM/WATT SKU-665 VT-8-40 3000K
SKU:
3800157632201
97,50 leiBUC
| Tip Produs | Panel led |
|---|---|
| Brand | V-TAC |
CORP LED T 8 20W 6500K-Y (28248) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668028248
105,00 lei
| Brand | Hepol |
|---|---|
| Clasa energetica | F |
| Tensiune | 230 |
CORP LED T8 10W 6500K Y-28231 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
5948668028231
66,50 lei
| Brand | Hepol |
|---|---|
| Clasa energetica | F |
| Tensiune | 230 |
CORP TIP JB CU TUB LED 1*18W,6400K ,NV-4101.31201 EL0032651 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027076214
43,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat aplicat |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 1.215 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 230 V |
| Greutate | 0,6 kg |
CORP TIP JB CU TUB LED 2*8W, 6400K, NV-4101.32101 EL0032649 include taxa verde 3.5 lei fara TVA
SKU:
5949027076191
55,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat aplicat |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 620 mm |
| Greutate | 0,55 kg |
Cot 60 grade D90 RAL 3011 D90
SKU:
5945738045907
22,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 90 |
| Unghi | 60 |














