Catalog online
Balama frantuzeasca VORMANN 120×30 mm
SKU:
4003984080125
Lampa de veghe alba cu LED 4×0.1W TG-3111.014015 TOTAL GREEN EL0023997
SKU:
5949027045012
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Greutate | 0.03 kg |
| Dimensiune | 50×50 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0023997 |
| Material | ABS+PS |
Set 2 biti PZ3x25 mm GRAPHITE 57H965
SKU:
5902062579652
Plase abrazive 110x280mm, K120, 5 buc/set TOPEX
SKU:
5902062211521
Bit Pz2 50 mm 1/4″ GRAPHITE 57H982
SKU:
5902062579829
Set 2 biti PZ2x25 mm GRAPHITE 57H964
SKU:
5902062579645
Plase abrazive 110x280mm, K80, 5 buc/set TOPEX
SKU:
5902062211507
Disc taiere metal 115×6.4x22mm GRAPHITE 57H714
SKU:
5902062577146
Roti fixe D[inch]: 3; G[kg]: 50 EVOTOOLS 628042
SKU:
5949034907600
Balama cu insertie EVERPRO 150x35x800mm
SKU:
6421000012864
Lampa de veghe albastra cu LED 4×0.1W TG-3111.034013 TOTAL GREEN EL0024005
SKU:
5949027045098
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Dimensiune | 60×60 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0024005 |
| Material | ABS+PS |
Bordura BDZT2 Elpreco 50x5x18 maro
SKU:
5945792001437
NV-BEC LED_A60_15W_E27_6400K_EL0056773 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027116224














