Catalog online
Convector electric 2000 W CN 03 200 MIS F TESY
SKU:
3800879206872
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 830 mm |
| Greutate | 5.48 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 200 MIS F |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 830x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Convector electric 2000 W CN 052 200 EI CLOU W F TESY
SKU:
3800879207855
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 835 mm |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN 052 200 EI CLOUD W F |
| Latime | 290 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 541 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 835x290x541 mm |
| Tip panou | Electronic |
Convector electric cu control mecanic 1500 w CN 03 150 MIS F TESY
SKU:
3800879206865
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 630 mm |
| Greutate | 4.26 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 150 MIS F |
| Latime | 90 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 630x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
CONVECTOR ELECTRIC TESY CC 2510 E05 R 301762
SKU:
3800879204748
CORP CIL APARENT EL 2X36W IP65 NV-4201.42236 EL0044310 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027108632
CORP CIL APARENT EM 1X36W IP 65 NV-4201.42136 EL0044314 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027108663
CORP CIL LED APARENT ,IP65 20W NV-4201.2011 EL0031546 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
5949027074395
Corp de iluminat aparent electronic 1x18W IP65 NV-4201.42118 NOVELITE EL0044313
SKU:
5949027108656
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 0.59 kg |
| Putere | 1x18W |
| Cod produs | EL0044313 |
| Dulie | G13 |
Corp de iluminat de interior SLIM-24 /056-003-0024 Horoz
SKU:
8680985530628
| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Aplica |
| Putere | 24 W |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
CORP TIP JB CU TUB LED 1*18W,6400K ,NV-4101.31201 EL0032651 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027076214
CORP TIP JB CU TUB LED 2*8W, 6400K, NV-4101.32101 EL0032649 include taxa verde 3.5 lei fara TVA
SKU:
5949027076191














