Catalog online
Cheie inelara cotita Topex 35D813 16×17 mm otel crom-vanadiu 250 mm
SKU:
5902062044396
24,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Utilizare | hobby |
| Lungime | 250mm |
| Dimensiune | 17mm |
Cheie multifunctionala 16in1 pentru instalatii sanitare, aluminiu, 300mm, rosu
SKU:
6426449022801
63,00 lei| Tip produs | Set chei si scule |
|---|---|
| Utilizare | Strangere, Deschidere |
| Pentru | Baterii, Bazin apa, Boiler, Lavoar, Vas expansiune |
| Material | Aluminiu |
| Dimensiune | 30 mm |
| Lungime | 300 mm |
| Cantitate | 1 Bucati |
Cheie multifunctionala 16in1 pentru instalatii sanitare, aluminiu, rosu, 300mm
SKU:
6426449022818
63,00 lei| Tip produs | Set chei si scule |
|---|---|
| Utilizare | Strangere, Deschidere |
| Pentru | Baterie, Boiler, Lavoar, Vas expansiune |
| Material | Aluminiu |
| Dimensiune | 30 mm |
| Lungime | 300 mm |
| Cantitate | 1 Bucati |
Cheie multifunctionala 8in1 pentru instalatii sanitare, aluminiu, 256 mm, anti-alunecare
SKU:
6426449022696
35,50 lei| Tip produs | Set chei si scule |
|---|---|
| Utilizare | Strangere, Deschidere |
| Pentru | Baterii, Boiler, Lavoar |
| Material | Aluminiu |
| Dimensiune | 40 mm |
| Lungime | 256 mm |
| Cantitate | 1 Bucati |
Cheie tub hex de impact adanca 3/4’x 33mm YT-1133
SKU:
5906083911330
75,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1133 |
Cheie tubulară DEDRA 35D936, 18×19 mm
SKU:
5902062359360
17,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Dimensiune | 19mm |
| Utilizare | hobby |
| Lungime | 160mm |
| Tip produs | teava |
| Material | otel |
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout 2kg alb pentru placi ceramice, interior/exterior
SKU:
7612895781334
22,50 lei| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Alb |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout 655 2kg maro pentru placi ceramice
SKU:
7612895778778
22,50 lei| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Maro |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout 655 antracit 2kg pentru interior/exterior
SKU:
7612895778556
22,50 lei| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Antracit |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout 655 dark brown 2kg pentru placi ceramice
SKU:
7612895778990
22,50 lei| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Maro |
| Cantitate | 2 kg |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
| Latime rost | 8 mm |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout 655 graphite 2kg pentru placi ceramice
SKU:
7612895779034
43,00 lei| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Gri |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout 655 gri 2kg pentru placi ceramice
SKU:
7612895780429
22,50 lei| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Gri |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout caramel 2kg pentru placi ceramice
SKU:
7612895778914
22,50 lei| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Maro |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout Light Sand 2kg pentru placi ceramice
SKU:
7612895780382
22,50 lei| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Maro |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout Manhattan 2kg, gri, pentru interior/exterior, 1-8mm
SKU:
7612895780504
22,50 lei| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Gri |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout Silver 2kg, pentru placi ceramice
SKU:
7612895781136
22,50 lei| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Gri |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Chit pe baza de ipsos pentru gips-carton Apla FILL 3 IN 1 20KG
SKU:
5948596010698
74,00 lei| Brand | Apla |
|---|---|
| Greutate | 20 |
Chit pe baza de ipsos pentru gips-carton Apla FILL 3 IN 1 5KG
SKU:
5948596010704
22,00 lei| Brand | Apla |
|---|---|
| Greutate | 5 |
Chit pentru rosturi SikaCeram-655 CleanGrout 2kg oak wood
SKU:
7612895780931
22,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | oak wood |
Chit pentru rosturi SikaCeram-655 CleanGrout beige 2kg
SKU:
7612895778730
22,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Mortar |
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Bej |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
CHIT PT ROSTURI SIKACERAM CLEANGROUT JASMINE 2KG
SKU:
7612895780344
22,50 lei| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Alb |
| Latime rost | 8 mm |
| Cantitate | 2 kg |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
Chit rosturi pentru gips-carton FUGENFULLER KNAUF 25KG
SKU:
6425440000108
89,00 lei| Brand | Knauf |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.3-0.5 |
| Greutate | 25 |
Chiuveta din granit cu scurgere DAFNE, 1 cuva, 51cm, gri
SKU:
5947226516463
512,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 510 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 510 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49x79cm, bej
SKU:
5947226516722
589,50 lei| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49X79cm, gri, cu sifon
SKU:
5947226516739
589,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 cuva 49X79cm, negru
SKU:
5947226516760
589,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, bej, cu sifon
SKU:
5947226516814
589,50 lei| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, gri
SKU:
5947226516821
589,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, negru
SKU:
5947226516852
589,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x80cm, negru, cu sifon
SKU:
5905358203514
671,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 800 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granot cu scurgere Grenada 1 cuva , 48×78 cm, gri
SKU:
5947226517477
702,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 780 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 480 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
CHP2040 – BRAU DIN POLIMER 20X40MM , 2ML
SKU:
5949098008442
29,00 lei| Material | Polimer |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |



































