Catalog online
DANKE 09 EMAIL USCARE RAP MARO DESCHIS 2.5L
SKU:
5946062001553
DANKE 07 EMAIL USCARE RAP VERDE INCHIS 2.5L
SKU:
5946062001492
428980 BISON POLY MAX HIGH TACK EXPRESS ALB POLIMER 425G
SKU:
8710439250199
Panou SPC Perete 879 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582144
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 833 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582168
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 808 Concrete 965x2800x3mm
SKU:
4000000582205
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 805 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582212
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 705 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582236
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |














